Bodrum Eczane

Marina Pharmacy

Marina Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yeniköy, Turgut Reis Cd. Pk:48400, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 23 25

Marina Pharmacy Yol Tarifi

Marina Pharmacy

Marina Pharmacy Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yeniköy, Turgut Reis Cd. Pk:48400, Bodrum – Muğla olan Marina Pharmacy, işletmesine (0252) 313 23 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marina Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Marina Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Marina Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Marina Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Marina Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Marina Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Marina Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Marina Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

13 thoughts on “Marina Pharmacy

 • Ali Mat

  İlaç

 • sugi can

  Çalışanlar yardımcı olmaya çalışıyorlar güleryüzlü bilgili kişiler kayan ilaçları kısa zamanda temin ediyorlar tavsiye ediyorum…Teşekkürler

 • Sibel Candan

  Bir gezginin şans eseri uğrayabileceği, çok bilgili ve ilgili personelleri olan güzel bir işletme, tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

 • Hassan Alawadh

  Her eczanede normal şeyler bulabilirsiniz ama fazla çeşit yok

 • Adnan Arshad

  Çok yardımsever ve güzel bir eczacı. İyi eczane ve iyi insanlar

Yorumlar kapatıldı.