Artemis Pharmacy

Artemis Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Umurça, Artemis Cd. No:16, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 35 35

Artemis Pharmacy Yol Tarifi

Artemis pharmacy

Artemis Pharmacy Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Umurça, Artemis Cd. No:16, Bodrum – Muğla olan Artemis Pharmacy, işletmesine (0252) 316 35 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Artemis Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Artemis Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Artemis Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Artemis Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Artemis Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Artemis Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Artemis Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Artemis Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

10 thoughts on “Artemis Pharmacy

 • 29 Temmuz 2016 tarihinde, saat 02:51
  Permalink

  Eczacim birtanem mesleğiyle ve mükemmel kişiliğiyle birtane ❤

 • 16 Eylül 2020 tarihinde, saat 11:46
  Permalink

  Mithat bey ve şule hanım yılların tecrübesi iyiki varsınız

 • 12 Ocak 2021 tarihinde, saat 18:41
  Permalink

  depolarda olmayan ilacı kendilerinde buldum. rapor evraklı reçeteyi vermeme rağmen “raporu söylemediniz, ilacı sordunuz” diyerek, ilacı peşin para ile satmak isteyen fırsatçı bir eczane. oysaki eczane, sgk dan raporlu verseydi zaten 3 ay sonra parasını alacaktı. tavsiye etmem, ailenizin eczanesi olacak bir yer değil.

  CEVABA İSTİNADEN: buyurun aşağıdaki cevapta bunu kanıtlıyor. yani reçetiyi verip ilaç var mı diye sorunca rapordan ödeyeceğim yada peşin ödeyeceğim diye bilgi vermek gerekiyormuş. ona göre eczacı ilaç “var” ya da “yok” diyecekmiş. buradaki konu ilaca ödenen para değil niyettir.

 • 8 Haziran 2022 tarihinde, saat 19:45
  Permalink

  Güzel kaliteli hizmet

Yorumlar kapatıldı.