Atalay Eczanesi

Atalay Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Türkkuyusu Mh, Davut Sk. Pk:48400, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 60 71

Atalay Eczanesi Yol Tarifi

Atalay Eczanesi

Atalay Eczanesi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Türkkuyusu Mh, Davut Sk. Pk:48400, Bodrum – Muğla olan Atalay Eczanesi, işletmesine (0252) 313 60 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atalay Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Atalay Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Atalay Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Atalay Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Atalay Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Atalay Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Atalay Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Atalay Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

6 thoughts on “Atalay Eczanesi

 • 5 Mart 2019 tarihinde, saat 21:30
  Permalink

  Güleryüz nöbetci eczane olarak bütün aradımı bulabildim teşekkürler

 • 11 Mayıs 2021 tarihinde, saat 09:43
  Permalink

  Daha önce Güler yüzlü ve yardım sever bir çalışanından ilaç aldım. 3 gün sonra İlaçla ilgili yaşadığım bir nedenden kaynaklı tekrar gittiğimde ise başka bir çalışanı tarafından müşterisini dinlemeden seviyesiz ve terbiyesiz bir hitabetle azarlandın. İlaçı verdiğine şükretmeliymişim v.b ….
  Yazık patronu hanımefendiye ve o diğer güler yüzlü çalışanına verdikleri emek için yazık ….

Yorumlar kapatıldı.