Bodrum Eczane

Beril Eczanesi

Beril Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Türkkuyusu, Elmadağ Cd. No:105, Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Beril Eczanesi Yol Tarifi

Beril Eczanesi

Beril Eczanesi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Türkkuyusu, Elmadağ Cd. No:105, Bodrum – Muğla olan Beril Eczanesi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beril Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beril Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beril Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beril Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Beril Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beril Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beril Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beril Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

7 thoughts on “Beril Eczanesi

  • Büşra Ebru Karadağ

    Doktor vermediği halde ve de sormadan kafalarına göre muadil ilaç veriyorlar. Ayrıca doktorun verdiği sayıdan fazla ilaç veriyorlar. Doktor 1 kutu krem yazmışken bana 2 kutu verdiler, sorduğumda da 2 tane vermiş 2 tane vermiş diyerk geçiştirdiler. Daha sonra e-nabızdan bakıp öyle olmadığını ve kafasına göre muadil ilaç verdiklerini gördüm.

  • berhan duvan

    Tam anlamıyla profesyonel bir eczane

Yorumlar kapatıldı.