Bodrum Eczane

Akyalcin Pharmacy

Akyalcin Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Umurça, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No:20, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 60 38

Akyalcin Pharmacy Yol Tarifi

Akyalcin Pharmacy

Akyalcin Pharmacy Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Umurça, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No:20, Bodrum – Muğla olan Akyalcin Pharmacy, işletmesine (0252) 316 60 38 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akyalcin Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akyalcin Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akyalcin Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akyalcin Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akyalcin Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akyalcin Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akyalcin Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akyalcin Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

12 thoughts on “Akyalcin Pharmacy

 • Muammer Şaşmaz

  İlgili çalışanları var sağlık ocağının tam karşısında olması nedeniyle konumu iyi park yeri var ancak çıkışı sıkıntılı genel olarak iyi bir eczane olduğunu düşünüyorum

 • Kıymet GÜNDOĞDU

  Her konuda yardımcı olan arkadaşlar var. Sanki yıllardır arkadaşmışız gibi içim rahat gidiyorum. Evimden oraya varıncaya kadar bir sürü eczane var ama benim tercihim Akyalçın Eczanesidir.

 • Nurhayat Kamm

  Her yönden yardımcı olmaya çalışan iyi bir Eczane, çalışanlar iyi ve dürüst.

 • Fulya

  Pandemi kurallarına harfiyen uyan, gayet ilgili bir eczane.

 • Behçet KURTULUŞ

  Nobetci eczane olarak bulduğum yer. Gecenin o saatinde güleryüzlüler. kolay değil. hijyen ve oandemi kurallarını çok iyi uyguluyorlar. maske takmayanlaro hemen uyariyorlar. tedbiri elden bırakmıyorlar çok beğendim.

Yorumlar kapatıldı.