Bodrum Eczane

Hali̇karnas Eczanesi̇

Hali̇karnas Eczanesi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Umurça, Cevat Şakir Cd. 120/A, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 90 12

Hali̇karnas Eczanesi̇ Yol Tarifi

HALİKARNAS ECZANESİ

Hali̇karnas Eczanesi̇ Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Umurça, Cevat Şakir Cd. 120/A, Bodrum – Muğla olan Hali̇karnas Eczanesi̇, işletmesine (0252) 316 90 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hali̇karnas Eczanesi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hali̇karnas Eczanesi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hali̇karnas Eczanesi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hali̇karnas Eczanesi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hali̇karnas Eczanesi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hali̇karnas Eczanesi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hali̇karnas Eczanesi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hali̇karnas Eczanesi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

19 thoughts on “Hali̇karnas Eczanesi̇

 • İrem Cemre Sorguç

  Otogarin oradan tasinmislar. Gece gece bu eczaneyi bulmak icin baya yurumek zorunda kaldim. Kimsede yeni yerini bilmiyordu. Cok tatli bir sahibi var

 • Fishar

  Tel no yanlıştı… Sonunda düzeltildi…

 • R D

  Saygisiz, hasta ve insan halinden anlamayan. Cocuk sevgisi sifir olan insanlar eczane acmamalilar bence. Ama burasi acilmis malesef.

 • Murat Komerik

  Güler yüzlü, ilgili ve bilgili çalışanlardan oluşan. Konusuna hakim bir eczacı hanımefendinin eczanesi.

 • yavuz atasoy

  Güler yüzlü ve anlayışlı çalışanların olduğu güzel bir eczane, teşekkür ederiz

Yorumlar kapatıldı.