Mavi Hayat Pharmacy

Mavi Hayat Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, CAFER PAŞA CAD.ŞAFAK SOK. No:76, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 90 89

Mavi Hayat Pharmacy Yol Tarifi

Mavi Hayat Pharmacy

Mavi Hayat Pharmacy Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, CAFER PAŞA CAD.ŞAFAK SOK. No:76, Bodrum – Muğla olan Mavi Hayat Pharmacy, işletmesine (0252) 316 90 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Hayat Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Hayat Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Hayat Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Hayat Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi Hayat Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Hayat Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Hayat Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Hayat Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

17 thoughts on “Mavi Hayat Pharmacy

 • 13 Haziran 2019 tarihinde, saat 00:20
  Permalink

  Sgk anlaşması yok

 • 13 Temmuz 2020 tarihinde, saat 13:22
  Permalink

  Bugün eşimin güneş yanığı için Mavi Hayat Eczanesine gittik. Eczacı güler yüzle, bizi düşündüğünü söyleyerek bitkisel bazlı bir krem önerdi. Anestol, Silverdin gibi isteklerimize bu onlardan daha iyi, 3 dakikada etki edecek vb. diyerek bize Kapederm isimli kremi 64 ₺ fiyatasfiyata Kaldığımız otele geldik kremi sürdük, internetten bi baktım fiyatı 19-24 ₺ aralığında. Ticaret yapan eczane olmaz, eczacılar tüccar olmaz.

 • 4 Haziran 2021 tarihinde, saat 15:01
  Permalink

  Güzel ve temiz yer ama tek park yeri bulmakta zorlanıyor insanlar konumu güzel yerde olduğu için etrafı emlakçı ve otellerle dolu bu yüzden park sorunu var…

 • 30 Ekim 2021 tarihinde, saat 11:03
  Permalink

  Güvenilir.

 • 8 Temmuz 2022 tarihinde, saat 12:20
  Permalink

  SGK anlaşması yok.

Yorumlar kapatıldı.