Azim Pharmacy

Azim Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Türkkuyusu, Elmadağ Cd. 18B D:C, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 88 48

Azim Pharmacy Yol Tarifi

Azim Pharmacy

Azim Pharmacy Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Türkkuyusu, Elmadağ Cd. 18B D:C, Bodrum – Muğla olan Azim Pharmacy, işletmesine (0252) 313 88 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Azim Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Azim Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Azim Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Azim Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Azim Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Azim Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Azim Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Azim Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

5 thoughts on “Azim Pharmacy

 • 9 Temmuz 2018 tarihinde, saat 22:59
  Permalink

  Çok yardımsever

 • 2 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:32
  Permalink

  Aradiginiz her ilaci bulabileceginiz. hastane karsinda bir eczane, guler yuzle karsilayan ilgilenen kibar ve nazik calisanlariyla hizmet veren bir eczane

 • 26 Mart 2021 tarihinde, saat 12:25
  Permalink

  Eksik para üstü veriyor , reçetenizi onaylattıktan sonra e- devletten kesilen ilaç katılım payını kontrol edin alması gereken tutardan 3-5 lira civarı fazla alıyor sisteme geç düştüğünden kesilen tutar üzerinden fiş isteyin kıyaslayın!! Sistemden kontrol ettiğimde bir önceki tutardan da 5 lira civarı fazla almış kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum bilginize.

 • 5 Temmuz 2021 tarihinde, saat 23:24
  Permalink

  Sormadan ethol fort’un dandik bir muadilini verip yollamış. Kapıda sıra var eczacı yerinden kalkmıyor. Kalfa koşturuyor. Bir giren 20dk çıkmıyor. Giderseniz verilene dikkat edin…

 • 8 Şubat 2022 tarihinde, saat 07:58
  Permalink

  Son derece nazik ve anlayışlı bir hizmet vermekte olup yardımcı oluyorlar

Yorumlar kapatıldı.