Bodrum Eczane

Orfoz Pharmacy

Orfoz Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Atatürk Cd. No:37/A, Bodrum – undefined

Telefon : (0252) 377 53 14

Orfoz Pharmacy Yol Tarifi

Orfoz Pharmacy

Orfoz Pharmacy undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Atatürk Cd. No:37/A, Bodrum – undefined olan Orfoz Pharmacy, işletmesine (0252) 377 53 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Orfoz Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Orfoz Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Orfoz Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Orfoz Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Orfoz Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Orfoz Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Orfoz Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Orfoz Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

5 thoughts on “Orfoz Pharmacy

  • Deek 1988

    Hızlı ve kolay servis. ingilizce konuşma

  • Şoke Oldum TV

    eczane bildiğin

  • Cansu & Derin & Yelda

    hayatımda muhattap olduğum en kötü eczane dün gece alerjim tuttu akşam 11 e geliyordu acilen ilaca ihtiyacım vardı ve bu eczaneyi buldum nöbetçi olarak ilk aradığımda açmadılar ikincide açıp bişey dememe izin vermeden yüzüme kapadılar üçüncü arayışımda kaça kadar nöbetçi olduklarını sorduğumda nöbetçi değiliz dedi çok kaba bi dille en son internette öyle gözüktüğünü söyledim bu sefer çalışan adam bana ama değiliz diye ciddi bir şekilde bağırıp telefonu yüzüme kapattı sonrasında yaptıkları davranış hakkında konuşmak için defalarca aramama rağmen açmadılar,cidden insanlık sıfır böyle bir şey daha görmedim hayatımda telefonlardan sonra sinirden şişen ellerimle beraber ağladığımı hatırlıyorum.

Yorumlar kapatıldı.