Bodrum Eczane

Kumbahçe Eczanesi

Kumbahçe Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, Mana taksi karşısı, Atatürk Cd. No:116, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 23 43

Kumbahçe Eczanesi Yol Tarifi

Kumbahçe Eczanesi

Kumbahçe Eczanesi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, Mana taksi karşısı, Atatürk Cd. No:116, Bodrum – Muğla olan Kumbahçe Eczanesi, işletmesine (0252) 313 23 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kumbahçe Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kumbahçe Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kumbahçe Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kumbahçe Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kumbahçe Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kumbahçe Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kumbahçe Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kumbahçe Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

6 thoughts on “Kumbahçe Eczanesi

 • Orhan İçimli

  Kalabalık

 • Ahmet Hakan Kızar

  Çok gülecen bir hanım ablamız var , gülümsemesi içimize işledi.

 • jean-michel remande

  Bu eczacı hiç profesyonel değil, bana daha pahalı ürünler sattı 250TL 1tane spray ve 1 Kotu Tylot , ve değişim için bana yanlış hesap verdi !!! ASLA DAHA GITMEM ORASI !!!

 • Mehmet Erim Kılıç

  Güleryüzlü işini bilen profesyonel eczacı.Biz çok memnun kaldık

 • Günseli Günseli

  İlgi ve alakanin yüksek olduğu bir eczane .Çok memnun kaldık işine hakim profesyonel hizmet alınacak hastalarına vakit ayırmaya özen gösteren, yardımsever bir eczacı.

Yorumlar kapatıldı.