Bodrum Eczane

Sade Eczane

Sade Eczane adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Atatürk Cd. No:39, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 04 94

Sade Eczane Yol Tarifi

Sade Eczane

Sade Eczane Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Atatürk Cd. No:39, Bodrum – Muğla olan Sade Eczane, işletmesine (0252) 316 04 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sade Eczane ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sade Eczane yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sade Eczane hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sade Eczane ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sade Eczane ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sade Eczane için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sade Eczane bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sade Eczane sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Sade Eczane

  • mehmet sagnak

    eczane budur

  • Rosa HAJJ

    Önce oraya gittik ve kesin fiyatlar sorduk, iyi bulduk. Ama bir dahaki sefere gelip fiyatları tekrar kontrol ettiğimizde, örneğin 80tl demek yerine adam bize yalan söylüyordu, belki de Türk olmadığımızı bildiği için 100tl diyecekti.

Yorumlar kapatıldı.