Bodrum Eczane

Kivanc Pharmacy

Kivanc Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No:9, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 10 75

Kivanc Pharmacy Yol Tarifi

Kivanc Pharmacy

Kivanc Pharmacy Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No:9, Bodrum – Muğla olan Kivanc Pharmacy, işletmesine (0252) 313 10 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kivanc Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kivanc Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kivanc Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kivanc Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kivanc Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kivanc Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kivanc Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kivanc Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

23 thoughts on “Kivanc Pharmacy

 • ALPARSLAN GÜRSOY

  Çok ferah ve nezih bir eczane. Hemen ilgilendiler işim bitti ama bodrum sıcağında bu kadar temiz ve serin bir yer bulunca kalmak istedik. Pandemi olmasa sohbeti uzatırdım. 🙂 çok güler yüzlü bir ekip. Aradığımız her ürünü bulduk o da cabası..

 • KIVANÇ ECZANESİ

  17 yıldır her sabah kapısını aynı heyecanla açtığımız işyerimiz ????

 • Dr. Sule Tokmakcioglu

  Mahallemizin en düzgün eczanesi. Teşekkürler

 • Meltem Özer

  Schüssler tuzlarını çok merak ediyordum Bir başka eczane bana Kıvanç eczanesi Schussler lisanslı, Nihal hanim eczanenin sahibi ve Schüssler eğitimli biri olduğunu söyleyince hemen gidip, bir daha da ayrılmadıgim dost ve güvenilir bir “fonksiyonel tıp hizmeti içeren eczane” statüsunde ayrıcalıkli bir eczane.
  Nihal hanım ise, ilgisi alakası sevecenliği ve nazik ses tonu ile o eczanenin adeta meleği. Şifa elçisi.
  Schüssler Tuzları (Schüssler Doku Mineralleri)
  hem birçok derdime çare hem de bana çok tatlı bir dost kazandırdı.
  Nihal hanim sizi bir şefkat bulutu ile adeta sarıp sarmalıyor ve sizi gereksiz destek ürünü almaktan da alıkoyuyor.

  Boyun, bel ağrılarım,bazı hassasiyetlerim, hafif tansiyon dengesizliğim ki; schussler tuzu nedeniyle gittiğim o ferah eczanesinde” tansiyonunuza da bakalım” diyerek, tansiyon ile ilgili farkındalık kazandırdı bana Nihal hanim.
  Şükür, yaptığı konsültasyon sonucu verdiği schussler tuzları, diğer gerekli destek takviyeleri ve eşsiz homeopatik yağlar sayesinde bugün ağrılarım çok büyük bir ölçüde azaldı ( Etkisini hemen görmeye başlıyorsunuz..) İlgisi sayesinde sınırda gezdiğini anladigim tansiyon sorunum, ilacına baslamama gerek kalmadan düzene girdi.
  Doktorların unuttuğu bir şeyi yapıp “geri arama ile durumunuzu soruyor”. Çok etkilenmiştim..

  Önce Sevgili Nihal Esin Güroymak ve ekibini, sonra da uzmanlığı olan Schüssler tuzları ve homeopatik yağları ile biran evvel tanışmanızı tavsiye ederim..

  Teşekkürler Nihal hanim, teşekkürler Kıvanç eczanesi ekibi. Var olun. ????????

 • Sezgi Aydın

  Bodrum’un en güvenilir eczanesidir. Eczaneye girdiğiniz anda sağlık çalışanları ve eczacı her zaman sıcacık gülümsemesi ile karşılar. Tertemiz, hijyenik ve doğru ürün tavsiyeleri ile şifa bulduğum bir aile eczanesidir. Sağlık ile ilgili aklınıza gelen herseyi danışmak İçin en doğru adres ve en doğru sağlık danışmanınız Kıvanç Eczanesi ve Eczacı Nihal Esin Gürsoy’dur????????♥️

Yorumlar kapatıldı.