Bodrum Eczane

Bodrum Pharmacy

Bodrum Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, 1000. Sk. No:5, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 19 26

Bodrum Pharmacy Yol Tarifi

Bodrum Pharmacy

Bodrum Pharmacy Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, 1000. Sk. No:5, Bodrum – Muğla olan Bodrum Pharmacy, işletmesine (0252) 316 19 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bodrum Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bodrum Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bodrum Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bodrum Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bodrum Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bodrum Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bodrum Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

15 thoughts on “Bodrum Pharmacy

 • Pelin Bicen

  Agresif ve çok kaba bir şahıs.

 • osman cinar

  Güler yüzlü içten ve samimi bir eczacisi var ; bizimle ilgilendi kendisine tesekkür ler Konya dan selamlar

 • Tülay Kardaş

  Kalabalık olmasına rağmen ilgili ve alakalı kar bir kaç eczanede bulamadığım.ilacimi hemen getirdiler teşekkür ediyorum ????

 • Maq Vasileva

  Nazik ve düşünceli!

 • Grafix Reklam

  Kurumsal mekan, istediğin ürün olmasa da hemen tedarik ediyorlar. Profesyonellikleri için teşekkürler…

Yorumlar kapatıldı.