ZUMA, PALMARINA BODRUM’UN SONSUZLUK HAVUZUNDA MUHTEŞEM GÜN BATIMINI İZLEME KEYFİ YAŞAYIN

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, yaz sezonunda misafirlerini Bodrum’da ağırlamaya devam ediyor.

Yalıkavak koy ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumunda yer alan Zuma’nın içinde yer alan sonsuzluk havuzunda 15.00-17.00 saatleri arasında gündüz keyfinin yanı sıra akşamüstü muhteşem bir gün batımını da izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Zuma Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 15.00-19.00 saatleri arasında düzenlediği “Happy Hour” ile de misafirlerine sonsuzluk havuzunun keyfini doyasıya yaşatıyor. Sonsuzluk havuzunun büyüleyici manzarası Bodrum’un Yalıkavak koyuna en hakim manzara olurken Bodrum’un  en merak edilen cazibe noktası haline de geldi.

Zuma’nın müzik direktörü Adrien Callier koordinasyonunda daimi DJ’ler de akşamüstü havuz başında performans sergileyerek Bodrum eğlencelerine renk katıyor. Gün batımıyla birlikte DJ setinin başına geçen Zuma DJ’leri keyifli bir plaj gününü eğlenceli bir havuz partisine dönüştürüyorlar.

Öğle ve akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlayan Zuma imza yemeklerinden ‘miso marineli morina balığı’, ‘akya balığı sashimi’ ve ‘ıstakoz tempura” gibi lezzetleri menüsünde sunuyor. Menüde Japon robata grill’inden lezzetli ızgaraların yanı sıra Zuma’nın benzersiz sushi ve sashimi çeşitleri de yer alıyor.

Kokteyl listesinde yer alan ‘South East Asian Cooler’ ve ‘Zuma Mai Tai’ gibi Zuma klasikleri ise misafirleri havuz başında ferahlatıyor. Küçük üreticilerin yanı sıra ünlü bağların şaraplarını içeren zengin bir kav da Zuma Palmarina misafirlerinin beğenisine sunuluyor.

Zuma Palmarina

Çökertme Cad. No:36, Palmarina, Yalıkavak – Bodrum -Tel: 0252 385 4706