Starbucks’a bahar yeni lezzetlerle geldi!

Efsaneleşen Macchiatoları arasına Vanilla Bean ve Honey Blossum’ı ekleyen
Starbucks, baharın gelişini, Peru Origin Espresso ile kutluyor…

Starbucks, baharın hepimize yaşattığı yeniden canlanma duygusuna, yeni menüsüyle eşlik ediyor. Bahar döneminde Honey Blossom ve Vanilla Bean ile Macchiato ailesini büyüten Starbucks, ayrıca tüm kahve meraklılarını, Peru Origin Espresso ile baharın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Machiato’nun Bal ve Vanilyayla Dansı!

Vanilya şurubu ve espressonun sütle buluşmasından doğan Macchiato, Caramel aromasıyla yıllardır Starbucks severlerin favori içecekleri arasında yer alıyor. Starbucks bu yıl menüsünü iki yeni lezzetle zenginleştiriyor. Benzersiz kokusu ve tadı uzun süre damakta kalan aromasıyla vanilya sevenleri kendisine aşık edecek Vanilya Bean Macchiato ve lezzetini bal, kahve ve sütün mükemmel uyumundan alan Honey Blossom Macchiato, bahar sezonunda ilk kez kahve severlerin beğenisine sunuluyor.

Starbucks’ta Peru Rüzgârları Esecek!

Starbucks, bu bahar döneminde sizi bir başka yeni lezzet olan Peru Origin Essresso ile tanıştırıyor. Starbucks’ın bahar dönemine özel kahvesi Peru Origin Espresso, İnka İmparatorluğu’nun kalbi sayılan Cusco bölgesindeki verimli arazilerde yetişen kahve çekirdeklerinden yapılıyor. Özellikle latte ve flat white içeceklerine farklı bir lezzet katan Peru Origin Espresso, fındık ve çikolata tatlarıyla benzersiz bir uyum yakalıyor. Peru’nun kültürel dokusunun bir yansıması niteliğindeki bu özel kahve, Peru’nun milli kuşu olan Rupicola Peruviana simgesiyle karşımıza çıkıyor.