TALISE SPA İLE YENİLENİN

Bodrum’un çarpıcı güzelliğini yansıtan Zeytinlikahve Koyu’nun incisi Jumeirah Bodrum Palace Hotel, The World Luxury Hotel Ödülleri’nde ”Lüks Wellness Spa ve Lüks Destinasyon Spa kategorisinde ödüllendirilen Talise Spa ve Wellness Merkezi’yle misafirlerini başka bir dünyaya götürüyor. 

Bodrum’un eşsiz manzarasının serildiği yamaçlar üzerine kurulu Talise Spa ve Wellness Merkezi, terapi ve bakımların yer aldığı geniş spa menüsü ile misafirlerini yaşamın tüm stresinden arındırarak canlı, dinlenmiş bir beden ve ruha sahip olmalarını sağlıyor.

Farklı ihtiyaçlara yönelik  terapi  ve bakım seçenekleri sunan Talise SPA,  misafirlerine huzuru vadediyor. Bedenin ihtiyaç duyduğu bakım ve masajlarla misafirler kendilerini yeniden doğmuş gibi hissederken; geleneksel bakımların yanı sıra “Rose ve Gold Hamam”, “Signature Royal Ottoman”, Detox ve Anti-Stress Body Tretment”  ile “Coffee Peeling” gibi alışılmışın dışında bakımlar misafirlerin kendilerini ruhen de iyi hissedip yenilenmelerinin anahtarını sunuyor.

Dünyanın çeşitli yerlerinden getirtilen profesyonel terapistlerin bulunduğu özel spa merkezinde, konukların tercihine göre dinlendirici, uyandırıcı ve canlandırıcı özellikte bakım ve masajlar uygulanıyor. Açık ve kapalı havuzları, hydro masaj odaları, sauna, buhar odası, buz fiskiyesi, güzellik salonu, kuaför, 2 dinlenme odası, Talise Fitness Merkezi ve stüdyosunun da bulunduğu Talise SPA ve Wellness Merkezi’nde 10 özel bakım odası bulunuyor.