MekanlarRestoran

BODRUM’DA BU YAZ İKİ ADRESİNİZ VAR!

Yaz aylarının vazgeçilmez tatil beldesi Bodrum’da Bitez şubesinde misafirlerini ağırlamaya devam eden Köşebaşı, Bayram’da yeniden hizmete başlayacak Türkbükü şubesiyle de sıcak Bodrum akşamlarında lezzet dolu iki adres sunuyor.

Adana ve Tarsus mutfak kültürünü, özüne bağlı kalarak modernize eden, yerli ve yabancı lezzet severlerle buluşturan Köşebaşı, Bitez ve Türkbükü şubeleriyle bu yaz da Bodrum’un en gözde lokasyonlarından olmaya devam ediyor. Her iki şubenin menüsünde de Köşebaşı klasiklerinin yanı sıra vegan/vejetaryen seçenekler yer alıyor. Köşebaşı, Bitez ve Türkbükü şubelerinde özel olarak sunulan kokteyl menüleri ile de misafirlerine unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşamasını sağlıyor.  

Yaz boyu püfür püfür esen terası ve serin bahçesiyle Bitez ve denize nazır iskelesiyle Türkbükü  şubeleri, bu yaz Bodrum’a gelenlere lezzet dolu alternatifler sunuyor.

Dünyanın en iyi 50 restoranından biri ödüllü Köşebaşı, Bitez ve Türkbükü şubelerinde, klasikleşen lezzetleri, kokteyl seçenekleri ve dj müzikleri eşliğinde misafirlerine keyif dolu bir akşam geçirme fırsatı sunuyor. Ayrıca Köşebaşı, Türkbükü şubesiyle tüm lezzetlerini  ‘fuudy’ uygulaması üzerinden paket servis hizmeti ile dilediğiniz yere taşıyor.