AlışverişYaşam

ZUBİZU İLE BODRUM DAHA DA KEYİFLİ

Türkiye’nin eğlence ve yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, üyelerine Bodrum’un en favori mekanlarında yüzde 10 indirim ayrıcalığı sunuyor.

Zengin içeriğiyle, renkli, eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapısını aralayan ZUBİZU ile Bodrum’un gözde noktaları Anjelique, Günaydın Kebap & Steakhouse, Fenix, Zuma, Kitchenette, Sait, Nusr-et Steakhouse ve Mezzaluna’da anında yüzde 10 indirim ile tatilde de ayrıcalıklar devam ediyor.

Zubizu üyeleri Palmarina Bodrum’da bulunan birbirinden farklı lezzet ve atmosfer sunan mekanlarda yaz aylarında da ayrıcalıklarının keyfini sürecekler. Özenle seçilmiş kaliteli etleri en iyi pişirme yöntemiyle birleştiren Günaydın Kebap & Steakhouse, görkemli barı ve kişiye özel hazırlanan kokteylleriyle Fenix, otantik Japon mutfağını modern yorumlarla birleştiren Zuma, dünya mutfaklarından farklı lezzetleri samimi dekorasyonuyla birleştiren Kitchenette, İtalyan mutfağının gerçek örneklerini sunan Mezzaluna, birbirinden lezzetli mezeleri ve taze deniz ürünleri ile Sait ve et severler için pek çok özgün seçenek yaratan Nusr-Et Steakhouse’un yanı sıra kaliteli müzik ve eğlence anlayışı ile Bodrum gece hayatına renk katan Anjelique, Bodrum’da yüzde 10 indirim ayrıcalığı ile ZUBİZU üyelerini bekliyor.

Appstore ve Googleplay’den indirildiği andan itibaren üyelerine kampanyalardan yararlanma fırsatı sunan ZUBİZU‘yu kullanmak için uygulama açıkken telefonu yan çevirerek, çıkan QR kodunu satış noktasında göstermek yeterli oluyor.