IKEA BODRUM SİPARİŞ VE TESLİM NOKTASI DAHA FAZLA ÜRÜN VE İLHAM VEREN FİKİRLERLE ŞİMDİ YENİ ADRESİNDE!

IKEA Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası daha fazla ürün ve ilham veren fikirlerle şimdi yeni adresinde!

IKEA, 2014 yılında Türkiye’yi yepyeni bir alışveriş konseptiyle tanıştırdığı Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’nı daha büyük m2 de yeni adresine taşıdı. 6 Temmuz Perşembe günü Konacık, Avenue AVM’deki yeni yerinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan IKEA Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’ndaki teşhir ettiğimiz ürün sayısı  3 bine ulaştı.

IKEA Türkiye Alternatif Satış Kanallarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dilan Birinci, Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’nı müşterilerden gördüğü büyük ilgi üzerine 280 metrekarelik bir alandan 1.200 metrekarelik bir alana taşıdıklarını söyledi. Birinci, teşhirdeki ürün sayılarını da önemli ölçüde arttırdıklarını ifade etti.

Alışverişten önce ürün deneyimleme fırsatı

Sipariş ve teslim noktalarının, internet üzerinden siparişten farklı olarak, ürünleri sipariş etmeden önce deneyimleme imkanı sunduğunu belirten Birinci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Müşterilerimiz yeni adresimizde daha fazla ürün ve ilham kaynağı veren fikirlere ulaşma imkanı bulacak… Sipariş noktasında sergilenen ürünlerin yanı sıra internet sitemizden de yararlanarak IKEA mağazalarında bulunan 8.000’i aşkın mobilya ve ev aksesuarı arasından dilediklerini sipariş verebilecekler. Siparişler birkaç gün içinde yine bu noktadan ücretsiz teslim alınabilecektir. Dileyen müşterilerimiz  düşük bir ücret karşılığında siparişlerini adreslerine teslim alabilecek, montaj ve ölçüm hizmetlerinden faydalanabilecekler” .

IKEA Restoran’ının sevilen tatları geliyor

Dilan Birinci, Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’nın yeni yerinde; İsveç köfte, somon gibi, IKEA’nın sevilen lezzetlerinin sunulduğu IKEA Kafe’nin, ve farklı lezzetleri satın alabilecekleri gıda marketin de yer alacağının müjdesini verdi.

IKEA Sipariş ve Teslim Noktalarının sayısı artacak

İspanya ve Yunanistan’ın ardından ilk kez Türkiye’de uygulanan Sipariş ve Teslim Noktalarının sayılarını önümüzdeki yıllarda artırmayı hedeflediklerini belirten Dilan Birinci, IKEA Türkiye’nin büyümesini 2018 yılı içerisinde açacakları yeni mağazalar ve internet kanalı ile  sürdürmeye devam edeceklerini dile getirdi.