Bodrum Otelleri

White And Blue Bodrum Hotel

White And Blue Bodrum Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Carsi mahallesi Sanat Okulu caddesi 1017 Sokak No 10, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 26 52

White And Blue Bodrum Hotel Yol Tarifi

White and Blue Bodrum Hotel

White And Blue Bodrum Hotel Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Carsi mahallesi Sanat Okulu caddesi 1017 Sokak No 10, Bodrum – Muğla olan White And Blue Bodrum Hotel, işletmesine (0252) 316 26 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca White And Blue Bodrum Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan White And Blue Bodrum Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. White And Blue Bodrum Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak White And Blue Bodrum Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan White And Blue Bodrum Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. White And Blue Bodrum Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. White And Blue Bodrum Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada White And Blue Bodrum Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

114 thoughts on “White And Blue Bodrum Hotel

 • TUĞBA ÇİÇEK

  Denize yakınlığı ve terasında ki güzel manzarası olsun , çok keyifli bir tatil geçirdiğimiz butik otel . Odaların temizliği olsun kahvaltıların tazeliği olsun çok memnun kaldık .Bodrum Merkez de barlar sokağında olması ve her yere kolay ulaşılabilir olması da bizim için çok rahatlıktı. Otel işletmecileri olan Burcu Hanım ve Aysun Hanım a tüm ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum.

 • Özge Özden

  Bodrumda şans eseri karşılaştığımız ve iyiki dediğimiz bir butik otel . Otel sahipleri ve sundukları hizmet olsun çok memnun kaldık . Hem de iki yeni dost edinmiş olduk . Burcu Hanım a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum . Bodrum kalesine gitmeyi unutmayın . Sevgiler

 • Hande Doğan

  Butik otel standardında olmayan bir konaklama yeri. Pansiyonlarda daha iyi diyebiliriz. Geniş açılarla çekilmiş odalar,
  Odanızda buzdolabı var ama susarsanız içecek bir damla suyunuz asla yok.
  Odalar oldukça karanlık,Zaten ortak kullanımlı balkona açılıyor ve terasları görebiliyorsunuz. Hayal kırıklığına uğradık, Parayı peşin istemişlerdi 2 gün sonra en alt odaya alındık depo gibi odunluk gibi bir yerdi
  Bizim için kötü bir tecrübeydi.Tek olumlu yanı merkezi olması diyebilirim.

Yorumlar kapatıldı.