Bodrum Otelleri

Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon

Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : ÇARŞI MH ATATÜRK CADDESİ, Dr. Ekrem Uslu Çk. No:16, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 23 12

Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon Yol Tarifi

BODRUM MERKEZ KUMSAL PANSİYON

Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi ÇARŞI MH ATATÜRK CADDESİ, Dr. Ekrem Uslu Çk. No:16, Bodrum – Muğla olan Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon, işletmesine (0252) 316 23 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

238 thoughts on “Bodrum Merkez Kumsal Pansi̇yon

  • Gullac D

    Kesinlikle memnun kalmadım. Mart ayında ets den rezervasyon yaptırdım. Temmuz ayında konakladık. Şehir manzaralı iki kişilik oda rezervasyonu yaptırmıştım. Bu yüzden de diğer odalara göre fazladan ödeme yapmıştım. Ancak odaya yerleşeceğimiz esnada emre bey bizi bu bizimle ilgili bir durum değil ets şehir manzaralı gösteriyor siz ekonomik oda da kalacaksınız diye bina boşluğuna bakan elektrik kablolaları duvardan sarkan içinde yatak dışında herhangi bir kullanım alanı bulunmayan sehpası veya komidini bile olmayan – ki zaten küçücük bir sehpa bile sığdıramazsınız ekstradan – bir odaya yerleştirdi. Bu kötü tecrübeyi yorum olarak paylaştığımızda otelde on gün kaldığımızı iddia etti. ki biz 7 gece 8 günlük rezervasyon yaptırdık ona göre ödeme yaptık otobüs gidiş ve dönüş biletlerimizi ona göre aldık, tek kişilik oda rezervasyonu yaptırdığımızı ama iiyilik olsun diye bizi çift kişilik odaya yerleştrdiğini yazmış. Benim elimde tüm rezervasyon bilgileri mevcuttur. İki kişilik şehir manzaralı standart oda – 18 temmuz-25 temmuz arası dır. Elimde sipariş numarası, kredi kartı ödeme bilgileri vb. Mevcuttur. ( Ancak platform kişisel bilgilerin paylaşımı konusunda hassas davrandığı için paylaşamıyorum. Emre beyde bu sayede çok rahat yalan söyleyebiliyor. Ancak rezervasyon numarasına kadar bilgilerim mevcuttur. Kimse kimseyi bodrumun merkezinde üç gün bedavaya konaklatmaz. Öyle bir imkan varsa emre bey tüm müşterilerine bu imkanı tanımalıdır.) Emre bey sırf kötü yorum aldığı ve müşterilerinin bu yorumdan etkileneceğini düşündüğü için yanlış bilgi vermiştir. Bir işletmecinin müşterileri hakkında yalan söylemesi -ki hepsi çok kolay ispatlanabilir bunu hesaba katmıyor anladığım kadarıyla – çok üzücü bir durumdur. Ben hiç kimseye bu pansiyonu tavsiye etmiyorum. Ets tur ilede bu konu hakkında iletişime geçtim. Daha önce bir kullanıcı şöyle yazmış ve ben buna sonuna kadar katılıyorum. Sırf ekonomik bir tatil yapacağım diye kendinize saygınız varsa bu pansiyonu tercih etmeyin. Hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.

  • Güneş Benek

    öncelikle kesinlikle memnun kalmadık. etsturdan mart ayında rezervasyon yaptırarak temmuz ayında konakladık. etsden şehir manzaralı olarak rezarvasyon yaptırmıştık ancak eklediğim fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi manzarasız hatta bina boşluğuna bakan bir odaya yerleştirildik. rezarvasyon yaptırırken boşuna manzaralı oda diye fazla para ödemeyin emre bey sizi kendi istediği odaya yerleştiriyor. ayrıca odada yataktan başka hiçbir kullanım alanı yoktu. özellikle belirtmek gerekirse en basitinden bir sehpa, komidin, koltuk yoktu. banyo ideaildi ancak hiç havalandırma penceresi yoktu. ayrıca elektrik kabloları duvarlardan sarkıyordu. ayrıca kafesi olduğuna güvenip tercih yapmayın en basitinden bir su bile alamıyorsunuz. kahve veya çaydan bahsetmeme gerek yok herhalde. konaklamyı ucuza getirmek isteyip erken rezervasyon yapmak istiyorsanız emre beyin suratına hazırlıklı olun. odayı tanıtma nezaketinde bile bulunmuyor. son olarak başta aileler olmak üzere hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

  • bilgin birçek

    Bodrum Merkezde en iyi aile pansiyonu !!! gerek ucuz olması gerekse emniyet lojmanı yanı çok güvenli olmasınndan dolayı ,ailelerin ve bayanların güven içinde konaklayacağı sakin bir yer . lüks beklentisi olanlara uygun değil kütüphanesi ve dinlenmek için balkonu var Dışarıdan yiyecek ve içeceğe müsade ediyorlar 🙂 ve heryere iki dakika yürüme mesafesinde….

Yorumlar kapatıldı.