Bodrum Restaurant

Arka Pizza Bodrum Merkez

Arka Pizza Bodrum Merkez adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Dr. Ekrem Uslu Çk. No:11, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 28 57

Arka Pizza Bodrum Merkez Yol Tarifi

Arka Pizza Bodrum Merkez

Arka Pizza Bodrum Merkez Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Dr. Ekrem Uslu Çk. No:11, Bodrum – Muğla olan Arka Pizza Bodrum Merkez, işletmesine (0252) 316 28 57 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arka Pizza Bodrum Merkez ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arka Pizza Bodrum Merkez yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arka Pizza Bodrum Merkez hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arka Pizza Bodrum Merkez ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arka Pizza Bodrum Merkez ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arka Pizza Bodrum Merkez için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arka Pizza Bodrum Merkez bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arka Pizza Bodrum Merkez sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

2.364 thoughts on “Arka Pizza Bodrum Merkez

 • Doğa Şentürk

  Her zamanki gibi kaliteli bir mekan ve bir onun kadar da kaliteli lezzetler.

 • Mehmet Emin Bitiren

  Pizzalar aşırı yağlı. Napoli pizzası aşırı tuzlu yarısını yiyemedim

 • Emre Önalır

  Fiyatları Bodrum a göre uygun, güzel pizzaları var. Tavsiye ederim.

 • Ömer Kurtoğlu

  Rezervasyon yapmadan gelmeyin. Deniz mahsulü pizza ve fesleğenli pizza lezzetli. Fiyatlar ortalama.

 • Batuhan Koto

  Buraya benim hanım diyeyim alıştırdı ilk başta altı üstü bir pizza yicez dediğimi hatırlıyorum artık her yerde olan şubelerden pizza yiyemiyorum o derece mükemmel yapıyorlar.
  Menüsü oldukça geniş…
  Makarna konusunda cidden başarılı iki usta var ikisinden de yedik birisi bir tık daha aşkla yapıyor bi işi ???? çalışanlar güler yüzlü hızlılar ????????
  Mekan tertemiz Wc aynı şekilde özenli ve temiz…

  Akşam gidecek olanlar REZERVASYON şart yoksa aç kalırsınız gündüz yer bulmak daha kolay oluyor bilginize…

Yorumlar kapatıldı.