Bodrum Restaurant

Sakalli Restaurant

Sakalli Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Ali 90 Sokak No:11, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 33 43

Sakalli Restaurant Yol Tarifi

Sakalli Restaurant

Sakalli Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Ali 90 Sokak No:11, Bodrum – Muğla olan Sakalli Restaurant, işletmesine (0252) 316 33 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sakalli Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sakalli Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sakalli Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sakalli Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sakalli Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sakalli Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sakalli Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sakalli Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

135 thoughts on “Sakalli Restaurant

 • Talha Mert Taner

  Yıllardır her Bodrum ziyaretimde mutlaka uğrarım. Uygun fiyatlı ve lezzetli yemekleri var. Eski alıştığımız esnaf lokantası mantığında, sıcak ve ailevi bir mekân. Yıllardır kalitesini bozmadan devam ediyor.

 • Fatih Ejder

  Muhteşem sıcak kanlı bir ortam herşey göz önünde ne istersen fazlası var eksiği yok , 3 kişi gittik çogu şeyi tadtık ve hepsi muazzamdı fiyatlar normal çok geç saate kalmadan gitmenizi tavsiye ederim esnaf lokantası oldugu için akşama dogru çoğu şey bitiyor , pendikli abimize selamlar????

 • Kamil Şeker

  Köftesi bir harika, anne elinin değdiği belli olan revani ve kalburabastıysa tadına doyulmaz düzeydeydi

 • Cagatay Yılmaz

  Fiyatlar asiri pahali, asci tabagi 10 Euro (180 tl). Ayrica servis ucreti yuzde 10 sormadan aliyorlar. Tipik sahil yeri esnafi. Yemekler ortalama alti.

  Fakat kalbura basti tatlisi guzel.

 • Emin Can Uysal

  Yemekler bodrum fiyatına göre gayet ucuz diğer mekanlar gibi servis ücreti yok yemekler lezzetli

Yorumlar kapatıldı.