Bodrum Restaurant

Memedof

Memedof adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No:176, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 42 50

Memedof Yol Tarifi

Memedof

Memedof Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No:176, Bodrum – Muğla olan Memedof, işletmesine (0252) 313 42 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Memedof ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Memedof yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Memedof hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Memedof ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Memedof ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Memedof için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Memedof bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Memedof sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

549 thoughts on “Memedof

 • Umut Eren

  Bodrumda şahane meyhane tadında salaş kaliteli bir mekan. .ocak 2022 de ziyaret ettim.
  Fiyatlar makul, lezzet oldukça başarılı
  Çok beğendim mutlaka uğrayın derim

 • feryal özen

  Rezervasyon yaptırdığımız halde bizi kenarda 15 dakika bekletip diğer müşterilerle sohbet edip şirinlik yapan garsonlar bize karşı oldukça kabaydı.En son biz isyan edince duvar kenarında bir yeri gösterip oturun oraya dediler.Oturmadık tabii ki!

 • onur ayan

  Öncelikle verilen yemeğin kalitesine göre çok pahalı. Ama hadi onu geçelim. Garsonlar sürekli koştura koştura hizmet ediyor. Hizmet alabilmek için 3 kere söylemeniz gerekiyor. Ama sadece garsonları suçlamıyorum. Birkaç çalışan daha alın da en azından hizmetten memnun kalalim.

 • Sadiye Gamze Demirsoy Tavil

  Bugüne kadar gittiğim en güzel balık restoranı diyebilirim özellikle mezelerin herbiri birbirinden lezzetliydi.Sarımsaklı enginar,kızarmış bamya, fava,ot kavurması onlarca mezeden sadece bazıları ve muhteşemdi. Böyle enflasyonist bir ortamda böylesine nezih bir restorant için fiyat performans oranıda gayet iyiydi.Servisde o kadar kalabalığa rağmen gayet hızlı ve güzeldi.Şef Burhan Sütçü beye de ayrıca çok teşekkür ediyorum. Şiddetle tavsiye ederim bu mekanı.

 • Mehmet ÇELEN

  Balk ve mezeler gayet güzel ve kaliteli. Garsonlar çok kibar ve ilgili. E tabi yeri ve hitap ettiği kesim nedeniyle biraz tuzlu fiyatlar; ancak gene de güzeldi.

Yorumlar kapatıldı.