Bodrum Restaurant

Bodrum İskele Cafe Restaurant

Bodrum İskele Cafe Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Doktor Alimbey Cad No:38, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 32 18

Bodrum İskele Cafe Restaurant Yol Tarifi

BODRUM İSKELE CAFE RESTAURANT

Bodrum İskele Cafe Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Doktor Alimbey Cad No:38, Bodrum – Muğla olan Bodrum İskele Cafe Restaurant, işletmesine (0252) 316 32 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum İskele Cafe Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bodrum İskele Cafe Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bodrum İskele Cafe Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bodrum İskele Cafe Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bodrum İskele Cafe Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bodrum İskele Cafe Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bodrum İskele Cafe Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bodrum İskele Cafe Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

66 thoughts on “Bodrum İskele Cafe Restaurant

 • Ekin Yıldırmaz

  Kazık yemek isteyenler için uygun bir restoran

 • Deniz Caglatan

  Köftesi gayet güzeldi, turk kahvesi sunucuda güzeldi. Fiyatlar Bodrum turisttik yerler gibi fahiş değildi. Patates kızartması güzeldi. Etraf ve tuvaletler temizdi. Bir-çok yerde verilmeyen kolonya ve dezanfektan hemen geldi. Güleryüzlü servis vardı

 • Yüksel Y.

  Çalışan personellerin ilgi, alakası ile, manzarası ve her şeyiyle çok memnun kaldığımız, şahane keyif aldığımız bir yerdi.

 • İbrahim Sarıçiçek

  Servis güzel,çalişanlar güler yüzlü,yardımsever Bodruma geldiğimde ilk sizi ziyaret edeceğim çok teşekkür ederim

 • YETKO

  Gùzel bir mekan. Park sorunu var.

Yorumlar kapatıldı.