Bodrum Restaurant

Baston Restaurant

Baston Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:151, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 22 12

Baston Restaurant Yol Tarifi

Baston Restaurant

Baston Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:151, Bodrum – Muğla olan Baston Restaurant, işletmesine (0252) 313 22 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Baston Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Baston Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Baston Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Baston Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Baston Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Baston Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Baston Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Baston Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

302 thoughts on “Baston Restaurant

 • Candy Man34

  THE WORST PLACE EVER. Very EXPENSIVE and Low quality servise. Ana yemek olarak 3 küçük karides geldi fiyat ise 1000 TL ödedik küfür eder gibi alkol fiyatlarıda sanırsın Günay rasturant ı geçer kesinlikle gidilmemeli tavsiye etmiyorum

 • Şadan Okay ELALDI

  İyi bir mekan, temiz ve şık bir mekanda lezzetli ve taze mezeler, güler yüzlü bir servis arayanlar için Baston Restaurant gerçekten iyi bir mekan. Arkadaşlarımla bir akşam yemeği için gittik ve memnun kaldık. Şefin tavsiyelerine kulak verin, pişman olmayacaksınız… Herşey için teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle.

 • BURAK GENÇ

  2 tane küçük boy levrek 1 adet tavuk ızgara yedik 610 TL garson ücreti ile birlikte hesap verdik. Yemeklerin lezzeti ortalamaydı. Ekstra bir şey beklemeyin. Fiyat performans açısından değerlendirecek olursak vasat bir yer. Bir tavuğa 180 TL yazmak demek yerli müşteriye bir daha gelmeyin demektir.

 • cnyt

  vasat balık ılık içecek ve oldukça geç hizmete göre çok para alıyorlar. ayaktakiler hep patron, sadece bir iki genç hizmet ediyor. tur şirketinin verdiği iki saatlik serbest zaman bu işletmenin servisi geciktirmesi ile geçti.

  mediocre fish lukewarm drink and quite late service they charge a lot. those standing are always the boss, only one or two young people serve. The two-hour free time given by the tour company was spent by this business delaying the service.

Yorumlar kapatıldı.