Bodrum Restaurant

Su Restaurant

Su Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, No:29, Paşatarlası Sk., Bodrum – Muğla

Telefon : 0532 120 45 18

Su Restaurant Yol Tarifi

Su Restaurant

Su Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, No:29, Paşatarlası Sk., Bodrum – Muğla olan Su Restaurant, işletmesine 0532 120 45 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Su Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Su Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Su Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Su Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Su Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Su Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Su Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Su Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

88 thoughts on “Su Restaurant

 • Abdurrahman Altunkaynak

  Floortime semineri için buluştuk ortam müthiş. Mekan olarakta çok tatliş bir yer 🙂

 • Selçuk A

  Harika bir mekan Latin Dans ve Tango dansı gecelerine de ev sahibiliği yapıyor.

 • Uğur Metin

  Dans gecesi için çok güzel yer

 • Oğuzhan Nergiz

  Kötü yorum yapanları fiyatı fahiş bulanları anlamıyorum gerçekten bodrumdasınız millet ayrıca herkesin maddi durumuna görene mekanlar restoranlar var yani kimse dört dörtlük değildir yiyip içip eğlenirken iyi fiyata gelince fahiş abartı yok öyle bir şey kaliteyi ucuza alamazsınız ben bodrumda yaşayan biri olarak çok sık olmasada giderim illaki eksik bişeyler olabilir ama su gerçekten güzel nezih bir mekan karalama yapmayın lütfen tekrar söylüyorum kaliteyi ucuza alamazsınız..

 • murat yuztas

  Guzel bir yer.

Yorumlar kapatıldı.