Su Restaurant

Su Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, No:29, Paşatarlası Sk., Bodrum – Muğla

Telefon : 0532 120 45 18

Su Restaurant Yol Tarifi

Su Restaurant

Su Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, No:29, Paşatarlası Sk., Bodrum – Muğla olan Su Restaurant, işletmesine 0532 120 45 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Su Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Su Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Su Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Su Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Su Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Su Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Su Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Su Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

88 thoughts on “Su Restaurant

 • 6 Eylül 2021 tarihinde, saat 08:55
  Permalink

  Floortime semineri için buluştuk ortam müthiş. Mekan olarakta çok tatliş bir yer 🙂

 • 22 Ekim 2021 tarihinde, saat 10:20
  Permalink

  Harika bir mekan Latin Dans ve Tango dansı gecelerine de ev sahibiliği yapıyor.

 • 5 Aralık 2021 tarihinde, saat 13:54
  Permalink

  Dans gecesi için çok güzel yer

 • 24 Mart 2022 tarihinde, saat 14:59
  Permalink

  Kötü yorum yapanları fiyatı fahiş bulanları anlamıyorum gerçekten bodrumdasınız millet ayrıca herkesin maddi durumuna görene mekanlar restoranlar var yani kimse dört dörtlük değildir yiyip içip eğlenirken iyi fiyata gelince fahiş abartı yok öyle bir şey kaliteyi ucuza alamazsınız ben bodrumda yaşayan biri olarak çok sık olmasada giderim illaki eksik bişeyler olabilir ama su gerçekten güzel nezih bir mekan karalama yapmayın lütfen tekrar söylüyorum kaliteyi ucuza alamazsınız..

 • 2 Nisan 2022 tarihinde, saat 18:33
  Permalink

  Guzel bir yer.

Yorumlar kapatıldı.