Bodrum Restaurant

Müşkülpesent Bodrum

Müşkülpesent Bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No 180, Bodrum – Muğla

Telefon : 0533 319 09 65

Müşkülpesent Bodrum Yol Tarifi

Müşkülpesent Bodrum

Müşkülpesent Bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No 180, Bodrum – Muğla olan Müşkülpesent Bodrum, işletmesine 0533 319 09 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Müşkülpesent Bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Müşkülpesent Bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Müşkülpesent Bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Müşkülpesent Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Müşkülpesent Bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Müşkülpesent Bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Müşkülpesent Bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Müşkülpesent Bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

31 thoughts on “Müşkülpesent Bodrum

 • ŞEBNEM BÜYÜKUYSAL

  İşletme ,müzik, servis , eğlence… beğendiğim, keyif aldığım bir mekan.

 • Dünya Dönüyor Durdurmaya Gücün Yetmez

  Mezeler güzel ilgi alaka iyi
  Denemeden geçmeyin derim

 • Mehmet Fahrettin GÖNBE

  Fiyat uygun hizmet lezzet çok güzel eğlence canlı müzik süper teşekkürler

 • sonay İpekçi

  Meze ve yemekler çok lezzetsiz, hatta bir mekanın meyvesi bile lezzetsiz olur mu? Oluyormuş çok enteresan. Fix menü anlaşılsada enteresan şeylere para yazarak hesabı şişiyorlar. Mekan masa düzeni çok kötü isteseniz de eğlenemiyorsunuz. Kesinlikle önermiyorum.

Yorumlar kapatıldı.