Bodrum Restaurant

The Fame Restaurant

The Fame Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Umurça, Umurça Mahallesi Dr.Mümtaz Ataman Var, Rasathane Sk. No:11/A, Bodrum – Muğla

Telefon : 0534 565 92 05

The Fame Restaurant Yol Tarifi

The Fame Restaurant

The Fame Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Umurça, Umurça Mahallesi Dr.Mümtaz Ataman Var, Rasathane Sk. No:11/A, Bodrum – Muğla olan The Fame Restaurant, işletmesine 0534 565 92 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Fame Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Fame Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Fame Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Fame Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Fame Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Fame Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Fame Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Fame Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

37 thoughts on “The Fame Restaurant

 • Mehmet Akif İMAMOĞLU

  Adana lezzetini tamamiyle bodruma taşıyan işletme. Ellerine sağlık muhteşem lezzet

 • Gokce Caglayan

  Muazzam adanasıyla, pastırmalı sıcak humusuyla gönlümüzde taht kuran yer. Ocak başında duran usta Adanalı, işini çok iyi yapıyor. Geçen yıl açılmışlar araya pandemi girmiş uzun süre kapatmak zorunda kalmışlar,buna rağmen iyi bir müşteri kitleleri var. Bazı yerler gibi beğendiyseniz sosyal medyada yorum yapın gibi bir talepleri de olmadı. Hatta sordum bunu, sosyal medyayla işimiz yok, siz beğendiyseniz eşinize dostunuza tavsiye edin yeter dediler. Gidin, gerçek Adanayı yerinde yiyin derim.

 • Nerde Yiyelim

  Muhteşem ve farklı bir ocakbaşı. Adana , şiş , kebabın, Bodrumdaki en iyi mekanı. Böyle lezzeti Bodrum da ancak burada yiyebilirsiniz .

 • Halil Cem Burnaz

  Enfes meze ve etler… Çöpşiş, yağlı kara ve ciğeri kesin deneyin

Yorumlar kapatıldı.