Bodrum Restaurant

Levant Ocakbaşı

Levant Ocakbaşı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Cafer Paşa Cd. no:1A, Bodrum – Muğla

Telefon : 0533 650 91 02

Levant Ocakbaşı Yol Tarifi

Levant Ocakbaşı

Levant Ocakbaşı Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Cafer Paşa Cd. no:1A, Bodrum – Muğla olan Levant Ocakbaşı, işletmesine 0533 650 91 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Levant Ocakbaşı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Levant Ocakbaşı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Levant Ocakbaşı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Levant Ocakbaşı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Levant Ocakbaşı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Levant Ocakbaşı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Levant Ocakbaşı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Levant Ocakbaşı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

249 thoughts on “Levant Ocakbaşı

 • metin topcuoglu

  Bir arkadaşımızın daveti ile gittik. Mekan tertemiz rahat , çalışanlar çok deneyimli ve ilgili. Mezeler çok lezzetli . Ortaya bir adana yapıldı . Hakiki adana yedik uzun zaman sonra. Hesap makul , her şey çok kaliteli başka bir mrkanda soyulursunuz.
  Uğrayın mutlak keyifli bir yer .

 • Deniz Yilmaz

  Cok keyifli sirin ve et yemekleri konusunda cok basarili bir yer . Merkeze yurume mesafesinde . Kesinlikle gidilmesini tavsiye ederim

 • Özlem Temiz

  Nefis, nefis bu kadar lezzetli et yemedim hayatımda lokum diye bir şey var mutlaka yiyiniz, mezeler de harika servis elemanlar süper hızlı, temiz fevkaladenin fevkinde. Fiyat konusunda hiçbir fikrim yok çünkü yakınımızın davetlisi olarak gittik.

 • Ahmet Coskuner

  Mekan çok güzel çok temiz ve ferah bir ortam sahibi deseniz fevkalede bir insan ilgi ve alaka mükemmel yemekler müthiş kerkese tavsiye ederim.En kısa zamanda tekrar ziyaret edeceğim

Yorumlar kapatıldı.