Bodrum Restaurant

Red Pan Pizzeria

Red Pan Pizzeria adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:139, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 37 48

Red Pan Pizzeria Yol Tarifi

Red Pan Pizzeria

Red Pan Pizzeria Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:139, Bodrum – Muğla olan Red Pan Pizzeria, işletmesine (0252) 316 37 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Red Pan Pizzeria ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Red Pan Pizzeria yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Red Pan Pizzeria hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Red Pan Pizzeria ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Red Pan Pizzeria ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Red Pan Pizzeria için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Red Pan Pizzeria bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Red Pan Pizzeria sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

541 thoughts on “Red Pan Pizzeria

 • Erkan Yıldız

  Zamlı fiyatlarla Türklere ve TL kazanan insanlara “siz gelmeyin” mesajı veren işletme.. 150 tl’ye pizza.. Yiyene afiyet olsun

 • tamer aksan

  Bodrumda gerçek İtalyan pizza, deniz kenarında, manzarası ve güzel atmosferiyle kesinlikle tavsiye ediyorum. 5 yıldızı hakkediyor…

 • Ali Or

  Pizzaları başta olmak üzere yemekleri çok lezzetli. Konumu ve servisi de artı katıyor. Kaliteye kıyasla uygun fiyatları da cabası.

  2022 düzenlemesi: Bodrum dışından gelen misafirlerimizden de tam puan aldı. 🙂

 • Gizem Bekem

  Bu kadar kötü bir servis hiç bir yerde görmemiştim. Ve tüm çalışanlarda ukala tavırlar. Bu kadar kötü bir servise birde eksta servis ücreti. Rezalet !

Yorumlar kapatıldı.