Bodrum Otelleri

Mett Hotel & Beach Resort Bodrum

Mett Hotel & Beach Resort Bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Değirmenler Mevkii, Haremtan Sk., Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 48 48

Mett Hotel & Beach Resort Bodrum Yol Tarifi

METT Hotel & Beach Resort Bodrum

Mett Hotel & Beach Resort Bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Değirmenler Mevkii, Haremtan Sk., Bodrum – Muğla olan Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, işletmesine (0252) 316 48 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mett Hotel & Beach Resort Bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mett Hotel & Beach Resort Bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mett Hotel & Beach Resort Bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mett Hotel & Beach Resort Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mett Hotel & Beach Resort Bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mett Hotel & Beach Resort Bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mett Hotel & Beach Resort Bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mett Hotel & Beach Resort Bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

297 thoughts on “Mett Hotel & Beach Resort Bodrum

 • Hakan Ozgun

  Spa ve fitness bölümünde Kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz bir yer.Temizlik ve hijyene çok önem veriyorlar.Soyunma odaları, duşlar daima temiz ve düzenli.Girişte sizi karşılayan personelin güler yüzlü olması daha girişte yabancılık çekmemenizi sağlıyor..

 • Sıtkı Murat İzci

  Hem konum hem de sunulan hizmet olarak 5 yıldız. Ayrıca güler yüzlü personeli de taktiri hak ediyor.

 • Mesut Aslan

  Hk müdürü çok iğrenç bir insan yani itici insanlara bir hayvan gibi davranıyor özelikle çalışanlarına bire bir şahit oldum .Ben müşteri olarak geldim .odamın temizlenmesini istedim bana dahi bağırdı o kadını ordan alın .hk müdürü nejla sosyal medyada yayinlicam .o nejlanin ordan çıkması lazım

 • semiha avlar

  Spa bölümüne masaj için gittim çok ilgili ve işlerinde profesyoneller. Spa alanı konforlu ve çok hijyenikti. İlginiz ve güleryüzünüz için teşekkürler ????????

Yorumlar kapatıldı.