THE SPA AT MANDARİN ORIENTAL, BODRUM’A YENİ ÖDÜL

Dünyanın en prestijli ödüllerinden World Luxury Spa Awards, dünyadaki en iyi spa’ları belirledi.  2016 yılının en iyi spa’larının ödüllendirildiği Luxury Spa Awards’ta Mandarin Oriental, Bodrum, “Lüks Destinasyon Spa” ödülüne layık görüldü.

Daha önce European Hotel Design Awards ve Tatler gibi saygın kuruluşlardan ödül alan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum, ödüllerine bir yenisini ekledi. Hizmet kalitesi ve inovasyon kapsamında en iyilerin değerlendirildiği World Luxury Spa Awards, ,her yıl dünyanın en lüks spa’larını ödüllendiriyor.

Otel misafirleri ve sektörden danışmanları tarafından belirlenen ödüllerin en önemli kriterleri arasında hizmetteki mükemmellik ve sunulan ayrıcalıklar yer alıyor. Kusursuz hizmet anlayışıyla hareket eden spa’ların layık görüldüğü Lüks Destinasyon Spa kategorisinde spa bakımlarından, beslenmeye, sağlıklı bir yaşam sağlamak üzere tesislerin verdiği tüm hizmetler inceleniyor. Sektörden pek çok rakibin arasından en yüksek standartları karşılayan otellere verilen bu ödül, Lüks spa sektöründeki başarıların kanıtı oluyor.

Ege Denizi’ne nazır büyüleyici bir atmosfer içinde kurulan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum büyüleyici bir ortam sunuyor. 2700 metrekarelik alana yayılan üç katlı The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum; huzur ve sakinliği cennet gibi bir ortamla birleştirerek muhteşem kıyı şeridinin benzersiz keyfini ayaklarınıza getiriyor.

Detaylı bilgiye Mandarin Oriental, Bodrum web sitesinden veya 0252 311 18 88 numaralı telefondan ulaşılabilir.