MANDARİN ORİENTAL, BODRUM’DA ‘LEZZETLİ YOLCULUK’

Bodrum’un en gözde koylarından Cennet Koyu’nda konumlanan ve lüks tatil anlayışını yeniden yorumlayan Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine ayrıcalıklı bir konaklama paketi sunuyor. Stay and Dine (Lezzetli Yolculuk) konseptli paket için rezervasyon yaptıran konuklar enfes akşam yemeği opsiyonlarının yer aldığı beş yıldızlı hizmetlerden yararlanabiliyor.

1 Nisan 2017 – 31 Ekim 2017 tarihleri arasındaki konaklamalarda kullanılabilecek olan Lezzetli Yolculuk paketinde iki kişilik odada kişi başı fiyatlar gecelik 370 Euro’dan başlarken aynı odada kalan 8-12 yaş arasındaki çocuklar için 80 Euro ek ücret uygulanıyor. Konuklar aynı zamanda otelde yer alan spor ve sağlıklı yaşam merkezi, kusursuz tatil planlaması sunan butler servisi, ödüllü SPA hizmeti ve farklı yaş gruplarına özel çocuk aktivitelerinden oluşan özellikli hizmetlerden de yararlanabiliyor. Cennet Koyu’nun gök mavisi eşliğinde lezzet tutkunlarını ağırlayan İtalyan restoranı Assaggio veya balık ve deniz ürünlerinin yer aldığı, geleneksel tatları modern bir yorumla misafirlerine sunan Bodrum Balıkçısı, Lezzetli Yolculuk konsepti içerisinde özel bir lezzet deneyimi vadediyor.

Yeni Lezzetli Yolculuk paketine dâhil olan hizmetler:

  • İki yetişkin ve 8 yaş altındaki çocuklar için lüks oda, süit veya apart daire
  • İki yetişkin ve 8 yaş altındaki çocuklar için Assaggio veya Bodrum Balıkçısı‘nda alkolsüz içecekler dahil her güne özel olarak hazırlanan üç aşamalı akşam yemeği
  • İki yetişkin ve 8 yaş altındaki çocuklar için Sofra restoranda her gün kahvaltı

Mandarin Oriental, Bodrum’da zeytin ağaçları ve çam ormanları ile bezeli  129 konuk odası, apart, süit ve villa bulunuyor. Mavi ve yeşilin baş döndüren uyumu içinde sonsuzluk havuzları, manzaralı, teraslı odalar, özel havuzlu süitler ve her ihtiyaca özgü detayların titizlikle planlandığı Presidential, Melisa, Zambak, Cennet Koyu, Mandarin ve Oriental Villa seçenekleri ile konuklara konforun en lüks ve en içten halini sunuyor.