CEMİYET VE İŞ DÜNYASININ ÖNEMLİ İSİMLERİ LUX* BODRUM İLE TANIŞTI

LUX*ın Avrupa’daki ve Türkiye’deki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resorts & Residences, açılış öncesi cemiyet ve iş dünyasının öne çıkan isimleri özel bir davette bir araya geldi.

19 Mayıs’ta sürpriz etkinliklerle kapılarını açmaya hazırlanan LUX* Bodrum Resort & Residences cemiyet ve iş dünyasına özel etkinlikte görücüye çıktı.

Ege Denizi’nin masmavi suları ile kaplı yarım adada her cephesinden panoramik deniz manzarasına sahip olan ve Adabükü’nde eşsiz doğanın içerisinde yer alan LUX* Bodrum Resort & Residences, MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan’ın Ataşehir’deki iş merkezi projesi Worldwide Business Center’da özel ve kalabalık bir davette tanıtıldı.

A’Design Awards Gümüş ödülüne sahip, LUX*’ın Avrupa’daki ve Türkiye’deki ilk ve tek tesisi olacak LUX* Bodrum Resorts & Residences etkinliğine Koray Aksu, Turgay Kıran, Derya Karagülle, Mehmet Köymen, Murat Aksu, Mahbube Gürkan gibi iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Açılışa ilişkin tüm detayların paylaşıldığı bu özel gecede trio dinletisi, DJ performansı ve watch out gösterisi ile de renkli anlar yaşandı.