CAZ KEYFİ THE MARMARA BODRUM’DA

The Marmara Bodrum’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Pannonica Jazz Sunset” özel performansları, Temmuz ayında da günbatımlarına caz katacak. Caz tutkunları, The Marmara Bodrum’un havuz başında usta müzisyenlerin performanslarını sadece rezervasyon yaptırarak dinleyebilecek.
Cazın seçkin sanatçılarını ve sevilen örneklerini caz tutkunlarıyla buluşturan Pannonica Jazz Sunset, The Marmara Bodrum’un havuz başında günbatımı manzarasını eşsiz bir caz ziyafetine dönüştürecek. Temmuz ayı boyunca Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecek Pannonica Jazz Sunset, saat 19.30 – 21.30 saatleri arasında tüm caz severleri bekliyor.

“Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum”un ilk konuğu 1 ve 2 Temmuz akşamları Manouche-Uala Trio olurken, 8 ve 9 Temmuz akşamları güneş;  Cansu Nihal Akarsu,  Alpay Çiftçi ve Halil Serin’in müziğiyle batacak.  15 ve 16 Temmuz’da Emin Fındıkoğlu Trio, 22 ve 23 Temmuz’da Yavuz Akyazıcı Trio, 29 ve 30 Temmuz’da ise Neşet Ruacan Trio müzikseverlerle günbatımında buluşacak.


Bilgi için:
Karin Şamo | Artı İletişim Yönetimi | 0212 347 03 30 | 0530 762 63 75 karin@artipr.com.tr | themarmara@artipr.com.tr

Pannonica Jazz Bistro Lounge

Bodrum’un tek ve kendine özgü New York stilinde caz bistro lounge’ı olan Pannonica, yıl boyunca açık bistro, caz kulübü ve konser alanıdır. Müzisyenlere çalma ve yaratıcılıklarını sergileme olanağı yaratmak için ünlü caz kompozitörü ve piyanist Ali Perret tarafından hayata geçirilen Pannonica, Garanti Caz Yeşili ana sponsorluğunda Türkiye’den ve dünyadan ünlü müzisyenleri, grupları sahnesinde misafir eden bir performans alanıdır.