YAZ RÜZGARI PALMARINA MEZZALUNA’DA ESİYOR

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Mezzaluna, Bodrum Palmarina’daki kapılarını açtı. Mezzaluna, İtalyan mutfağı tutkunlarına bu yaz da eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor. 

Mezzaluna, tatil sezonu açılır açılmaz kendini İstanbul dışına atan misafirlerini Türkiye’nin en gözde tatil mekanı olan Bodrum’a bekliyor. Güneşin enerjisini içinizde hissettiğiniz ve denizin tadını doyasıya çıkarttığınız yaz günlerinde hafif ve lezzetli yiyecekler tatmak istiyorsanız, Palmarina’da bulunan Mezzaluna’nın kapısını çalabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Ankara’daki Mezzaluna’lardan vazgeçemeyen İtalyan mutfağı tutkunları aynı İtalyan lezzetlerini Bodrum’un en güzel noktalarından biri olan Palmarina’da da tadabilecekler. Mezzaluna’nın menüsü birbirinden özel lezzetlerle damağınızda unutulmaz tatlar bırakıyor. Közlenmiş patlıcanlı ravioli Ravioli Di Melanzane, ağır ateşte pişmiş kaparili ve siyah zeytinli sote domates ile servis edilen Ombrina Alla Griglia, ızgara tavuk Ceasar a Modo Nostro menünün öne çıkan lezzetleri arasın yer alıyor. Mezzaluna’da sunulan enfes pizzaların en dikkat çekenleri ise kalamar, karides, midye ve deniz börülcesi ise deniz mahsulleri şenliğine dönüşen ve marinanın ismini taşıyan Palmarina, patlıcan ve keçi peyniri ile zenginleşen Annarella ve klasikleşen parma jambon, sote mantar, ızgara patlıcanlı pizza Mezzaluna… Menünün kendine hayran bırakan tatlıları ise Mezzaluna’nın meşhur gerçek İtalyan tiramisusu ve ahududu çaylı kek Torta Al te di Lamponi.

New York Times tarafından övgüler alan Mezzaluna, yaz aylarından Bodrum’da gerçek İtalyan lezzetlerinden vazgeçemeyenleri bekliyor. Saat 12:00’de kapılarını açıyor ve gece 24:00’e kadar misafirlerine hizmet veren Palmarina Mezzaluna, renkli dekorasyonuyla yazın cıvıltısını yaşatıyor. Hem iç hem de dış mekân alternatifi bulunan Palmarina Mezzaluna, 270 m2’lik geniş bir ortamda misafirlerini ağırlarken rahat ve konforlu dekorasyonuyla da keyfinizi ikiye katlıyor.