STARBUCKS “TEAVANA® SHAKEN ICED TEA” İLE EL YAPIMI SOĞUK ÇAYI KEŞFEDİN

Her dönem misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturan Starbucks, doğal serinlik kaynağı Teavana® Shaken Iced Tea ile sadece kahve severleri değil, çaydan vazgeçemeyenleri de düşünüyor. Her misafir için özel el yapımı ve taze olarak hazırlanan Teavana® Shaken Iced Tea’ler yazın yeni favori soğuk içeceği olmaya aday.

Teavana® Shaken Iced Tea’ler, hem lezzeti hem de hazırlanışıyla serinlik ve eğlence vaadediyor. Baristalar tarafından özel karıştırıcısında birleştirilen çay, meyve şurubu ve buz tam 10 kez çalkalanarak birbirine karışıyor ve günün her saatinde tadını çıkarabileceğiniz eşsiz bir lezzet ortaya çıkarıyor.

Sağlıklı ve hafif beslenme trendinin yükseldiği yaz aylarında Teavana® Shaken Iced Tea’ler düşük kalorileri ile beslenmesine dikkat edenlere de hitap ediyor. Iced Shaken Passion Tea Lemonade Tall boy için 37 kalori iken, Iced Shaken Blackberry Green Tea Lemonade ve Shaken Iced Peach Green Tea Lemonade ise Tall boy için 95 kalori içeriyor.

Passion çayı, limonata, simple şurup ve buzdan oluşan Teavana® Shaken Iced Tea Lemonade, Spearmint Green Tea, limonata, böğürtlen şurubu ve buzun eşsiz birleşimi Teavana® Shaken Iced Blackberry Green Tea Lemonade  ve Spearmint Green Tea, limonata, şeftali şurubu ve buzun buluşması Teavana® Shaken Iced Peach Green Tea Lemonade Ağustos ayı boyunca doğal bir serinlik arayanları bekliyor.