AlışverişYaşam

Samsonite’la Daima Dinamik Bir Hayat!

Samsonite yeni kampanyasıyla kullanıcısına daima dinamik bir hayatın kapılarını açıyor! Yeni kampanyasında günümüzün global trendi olan «hypermobility»den ilham alan Samsonite, kullanıcılarına daima dinamik ve hareket halinde bir yaşamın anahtarı olarak fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Çağımızın sürekli hareket halinde olmayı gerektiren yaşantısına uyum sağlayan Samsonite valizler, seyahatlerinizin hızlı temposu için ideal bir çözüm sunuyor. Kafasına koyduğunu yapan dinamik çağımız insanı, artık ne zaman, nereye isterse gidiyor. Samsonite, yaşam temposu gittikçe hızlanan seyahat tutkunları için «yeni nesil» valizler üretmeye ve bu ivmesi yüksek tempoda kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya odaklanıyor. Samsonite, sizi «Daima Dinamik Bir Hayat»a ve hayatın hızlı akışına dahil olmaya çağırıyor.

Günümüzün temposu gittikçe artan yaşantısı içinde en önemli şeyin daima dinamik ve hızlı olabilmek olduğunu unutmayan Samsonite, çağımız insanının bu temel ihtiyacına eğiliyor ve hayatı kolaylaştıran valizler sunuyor. Samsonite’ın hafiflikleri ve dayanıklılıklarıyla dikkat çeken yeni valizleri, kullanıcılarına dinamik ve asla temposu düşmeyen bir hayatın kapılarını açıyor.

Teknolojik ve inovatif üretim anlayışıyla Samsonite, seyahatlerinizde hafiflikleri sayesinde size yük olmayacak ve sağlamlıklarıyla sizi asla yarı yolda bırakmayacak valizler sunuyor. Kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeden gittikçe daha hafif valizler üretmeyi başaran Samsonite, kullanıcısını hafifliğin gücünü keşfetmeye çağırıyor.

Samsonite’ın yeni kampanyasında tamamı Avrupa’da üretilen, Cosmolite™, Neopulse™, Lite-Shock™ ve Lite Cube DLX™ serileri yer alıyor.

Curv materyalin kullanıldığı Cosmolite™ serisi, kaliteli ve kullanışlı valiz arayanlar tarafından tercih ediliyor. Yapımında kullanılan bu materyal sayesinde benzerlerine oranla daha hafif ve sağlam olmasıyla dikkat çeken seri, şık tasarımıyla da daima stil sahibi bir görünüm sunuyor.

Neopulse™ serisi metalik renk seçenekleri ile sınıfının en hafif polikarbonat valiz alternatifi olarak öne çıkıyor. Yalnızca hafiflikleri değil sağlamlıklarıyla da öne çıkan Neopulse valizler, inovatif bir mühendislik sürecinde üretiliyor ve kendine has yapıya sahip köşeleri sayesinde ekstra dayanıklılık sunuyor.

Samsonite’ın seyahat tutkunlarının hayatını kolaylaştırmak için sunduğu ürünler arasında bu güne kadar üretilen en hafif valiz olarak dikkat çeken Lite-Shock™ ise Curv® materyalinin özel bir kombinasyonuyla üretiliyor ve maksimum dayanıklılık ile minimum ağırlığı bir arada sunuyor.

Kaliteli, şık ve rahat bir valiz olarak dikkat çeken Lite Cube DLX™ serisi ise, kendine has kıvrımlı tasarımı ve hafiflik sağlayan Curv materyali sayesinde hızlı ve kolay hareket edebiliyor.

Samsonite hakkında

1910 yılında kurulan Samsonite, modaya yön veren seyahat çözümleriyle dünyanın önde gelen valiz markaları arasında yerini almaktadır. Araştırma, geliştirme ve inovasyona bağlılığıyla kendini sürekli yenileyen marka, Curv® materyal kullanımını da içeren bir dizi sektörel yenilikle bilinirliğini artırmıştır. Samsonite seyahat, iş gezisi, günlük ve kişisel aksesuar ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de de bilinir ve güvenilir bir marka olan Samsonite, hafif ve sağlam ürünleriyle seyahat severler için büyük kolaylık sağlamaktadır.