AlışverişYaşam

BU BAYRAM BAKLAVALAR ANTEP’TEN!

Bayramda Antep’e Gidemiyorsan, Baklava Sana Gelsin!

Baklavanın değişmez adresi ve Gaziantep’te baklava kültürünü başarıyla temsil eden Ömer Güllü, Ramazan Bayramı’nda da ağızları tatlandırmaya devam ediyor. Ömer Güllü’nün baklavaları ve diğer sevilen lezzetleri Ramazan Bayramı’nı şeker tadında geçirmek isteyenleri bekliyor.

Güllüoğlu ailesinin beş kuşaktır sürdürdüğü baklavacılık geleneğine, Gaziantep’te, geleneksel usullerle yaptığı üretimle bağlı kalan Ömer Güllü, Ramazan Bayramı’nda da ağızları tatlandırmaya devam ediyor. Altın sarısı rengi, mis gibi kokusu ve çıtır tazeliği ile tüm duyulara hitap eden Ömer Güllü baklavaları, baklavasız bayram olmaz diyenlere eşsiz bir tatlı deneyimi sunuyor.

Yalnızca Antep’te üretilen, yaş ve kuru baklava, havuç dilimi, özel kare baklava, şöbiyet, bülbül yuvası, dolama gibi sevilen tatlıları lezzet tutkunlarına sunan Ömer Güllü, internet sitesi www.omergullu.com.tr üzerinden de sipariş alıyor.

Kullanışlı arayüzüyle dikkat çeken site, bayramda misafirlerine Ömer Güllü tatlılarını sunmak isteyen veya birbirinden lezzetli tatlıları misafirlerine hediye olarak götürmek isteyenlerin siparişlerini bekliyor.