Yat

BAHARI DENİZ K0KUSUYLA KARŞILAYIN

Soğuk kış günlerini geride bıraktığımız ve bahara göz kırptığımız bu günlerde, şehirden kısa kaçamak yapmak isteyenlere ya da dalgaların sesini özleyenlere D-Marin hizmet verdiği marinalarla kucak açıyor

“Bir marinadan çok daha fazlası” motto’suyla, misafirlerini ağırlayan D-Marin, tekne sahiplerine sunduğu çeşitli hizmetlerden benzersiz SPA deneyimlerine, dünya mutfağının seçkin lezzetlerini bir arada bulunduran Yacht Club restoranlarından çocukları deniz hayatı ile buluşturan D-Marin Kids programına kadar tüm misafilerine renkli bir dünyanın kapılarını açıyor.

Bodrum’un Göz Bebeği: D- Marin Turgutreis

Bodrum yarımadasının büyüleyici kent yaşamı ve tarihini bir arada sunan Turgutreis, bahar ayını karşılamak isteyenlerin uğrak noktası oluyor.

D-Marin Turgutreis içerisinde yer alan Yacht Club’ta misafirler kahvelerini yudumlarken uçsuz bucaksız deniz manzarasının tadını çıkarıp günün yorgunluğunu güneşin batışına eşlik eden özel kokteyl ile giderebiliyor. Ayrıca, marina içerisinde bulunan çeşitli mağazalarda modayı yakından takip edip Yacht Club içerisinde bulunan fitness salonunda egzersiz yaparak SPA da ruhlarını şımartabiliyor.

Gece hayatının müdavimleri ise, Yacht Club Lounge’nın zengin menüsü ve benzersiz manzarası eşliğinde özel bir akşam geçirebiliyor.

Sakinlik ve Huzurun Adresi: D-Marin Göcek

Mavi ile yeşilin birleştiği D-Marin Göcek, kalabalıktan uzak, doğayla iç içe, dalgalar ve rüzgarla zaman geçirmek isteyen tekne sahiplerini bekliyor. D-Marin Göcek’te baharla canlanan doğayı keşfe çıkan gezginler, hemen yanı başındaki D-Resort Göcek’in sunduğu eşsiz konaklama deneyimiyle de tatillerini unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.

Güney Ege kıyılarının buluştuğu noktada, muhteşem doğası ve huzurlu atmosferi ile misafirlerine her zaman kaliteli servis sunan D-Resort Göcek konuklarını; 4 adet bakım odası, canlandırıcı havuzu, dinlenme odaları, saunaları, buhar odası ve hamamın bulunduğu D-SPA’da rahatlatırken, fitness merkezinde ”fit” yaşam ile ödüllendiriyor.

Geçmişe Yolculuk: D- Marin Didim

Ege bölgesinin medeniyetler beşiği Didim’de bulunan D-Marin Didim, tekneler ve süperyatlar için ideal bir konaklama ve bakım merkezi olurken, Yacht Club’ı ile de baharı özleyen tüm konuklarına kapılarını açıyor.

Marina içinde hizmet veren, 14 odalı ve 12 ay açık bulunan D-Marin Didim Yacht Club misafirlerine ev konforu sunmanın yanı sıra tenis kortu, basketbol sahası, hamam, sauna, fitness ve spa’sı ile de baharı karşılamaya davet ediyor.

Deniz ve doğa tutkunları, marinaya kısa bir mesafede bulunan Kos, Kalymnos ve daha pek çok muhteşem Yunan Adası’nı keşfe çıkarak doğa içerisinde ve kültürler arasına yolculuk yapabiliyor.