Güncel

DURAVİT’TTEN İLGİNÇ LANSMAN

İNŞAAT USTALARI DEĞİL ORKESTRA

İNŞAAT DEĞİL MÜZİK YAPIYORLAR

 Bodrum DURAVİT Mağazaları açılışının 2. Yıldönümünde müşterilerine sunduğu DURAVİT ürün lansman kokteyli  ile inşaat  ve turizm sektörü temsilcilerini bir araya getirdi. Lansman tanıtımında müzisyenler inşaat malzemelerinden oluşan orkestra ile çaldıkları malzemeler izleyenleri hayran bıraktı.

Çağdaş Holding’in 29 yıllık inşaat deneyimini yansıtan Çağdaş Yapı Grup sektör temsilcilerinin ve çözüm ortaklarının bir araya geldiği tanıtım kokteyline 500’e yakın iş adamı katıldı.

Sektörle ilgili fikir alışverişi yaparak yapı grubu bünyesinde dünyaca tanınmış markaların yeniliklerini paylaşan misafirler kokteylde hoşça vakit geçirdiler. Kokteyl’de Çağdaş Holding yönetim kurulu üyesi Dağlarca Çağlar,  BESİAD (Bodrum Esnaf ve İşadamları Derneği) Yönetim kurulu üyesi  Engin Kaplan, firma yetkilileri, üst düzey yöneticileri ile ürünlerinin tasarımcılarının katıldığı lansman tanıtımında Duravit Bodrum Mağaza  Müdürü Simla  Aldinç “Amacımız  sektördeki taşeronlar, satın alma müdürleri, proje mühendisleri, mimarlar ve proje sahiplerini Çağdaş Holding bünyesinde, ünlü marka tedarikçileri ile bir araya getirmekti. Çağdaş Holding bünyesindeki tedarikçilerimizden; Duravit, Grohe, Biem, Dornbracht, Novawood, Artemis, Sonia Omega, Evi metal, Aco, Betaş v.b gibi firmalar ve sektörde öncü firmaların stantları, bölge müdürleri ile gelen hediyeleri birlikte dağıtarak önemli  bir tanıtımı gerçekleştirdik” dedi.

Çağdaş Holding yönetim kurulu üyesi Dağlarca Çağlar ise  “Sektörde bir sinerji yaratarak, piyasayı hareketlendirmek ve sorunlara çözüm ortağı olmak en büyük amaçlarımız arasındadır. Bu gün burada bulunan sektör temsilcileri ve çözüm ortakları ile bir buluşma gerçekleştirdik. Sektördeki daralmayı böyle bir organizasyon ile hareketlendirmeyi amaçladık ve gayet de güzel oldu”  şeklinde konuştu…

İŞÇİ SANDILAR ORKESTRA ÇIKTI

Bodrum’da farklı mekanlarda müzik yapan ritm sanatçıları; Ozi, Türker ve Mazhar üçlüsü kokteyl anında demir çubuklar, plastik borular, tuğlalar , kovalar, teneke, sac, porselen malzemeler ve çok sayıda inşaat malzemesinden oluşturdukları orkestra önüne “Dikkat İnşaat Alanı “ “Koruyucu Malzemeni Kullan” “Şantiye” “Önce İş Güvenliği “ yazılı tabelaların arkasına geçerek 45 dakikalık canlı performans yaptı. Gurubun inşaat malzemeleri kullanarak yaptıkları ritm show ve müzikler izleyenleri hayran bıraktı.