Bodrum Restaurant

Marina Restaurant

Marina Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Neyzen Tevfik Cad. No:5, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 21 49

Marina Restaurant Yol Tarifi

Marina Restaurant

Marina Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Neyzen Tevfik Cad. No:5, Bodrum – Muğla olan Marina Restaurant, işletmesine (0252) 316 21 49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marina Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Marina Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Marina Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Marina Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Marina Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Marina Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Marina Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Marina Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

54 thoughts on “Marina Restaurant

 • Münevver Özkan Kolbaşı

  Yaz günü bile serin bir mekan arayanlara tavsiye ediyorum.

 • hulya kar

  Muhtesem servis, grill tabaklari cok uygun ve lezzetli. Bravo

 • Ayşegül Dirican

  Yemek menüleri her lezzete açık, çeşit çok ve lezzetli. Servis ekibinin güler yüzlülüğü ve kibarlığı paha biçilemez. Manzarası yazmaya gerek yok resime bakın yeter. ❤️

 • Kemal Ramisoğlu

  Sakın yaklaşmayın, felaket kötü servis, korkunç pahalı kazıkçı bir yer.. Sahibi her bayana asılıyor.. Uzak durun

 • urfan üzer

  Böyle insanların mekan sahibi olması çok kötü…

Yorumlar kapatıldı.