Bodrum Restaurant

Kumquat Restaurant

Kumquat Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Cizdar Sk., Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 66 33

Kumquat Restaurant Yol Tarifi

Kumquat Restaurant

Kumquat Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Cizdar Sk., Bodrum – Muğla olan Kumquat Restaurant, işletmesine (0252) 316 66 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kumquat Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kumquat Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kumquat Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kumquat Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kumquat Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kumquat Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kumquat Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kumquat Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

90 thoughts on “Kumquat Restaurant

 • Burcu Abaygil

  Sıralı gelen et servisi, soğan kebabı, patlıcan salatası tertemiz herşey. Bodrum un en lezzetli kebabı. Aile yeri ve yalnız yada iki kişiyseniz ocakbaşında bar taburesinde gayet keyifle yemeğinizi yersiniz. Fiyatlar alkol varsa Bodrumda ortalama fiyat dengesinde. Elinize emeğinize sağlık.

 • Kaan Yeginsu

  Özellikle son senelerde Masterchef’in başını çektiği yerli ve yabancı TV yapımlarında da gördüğümüz gibi, gastronomi denince, çoğu zaman mutfaklar, reçeteler, teknikler, cihazlar, ürünler ön plana çıkar. Ama bir an gelir, el lezzeti diye birşey ortaya çıkar ve o an kalan herşey teferrüat olur. İşte Bodrum Kumquat restoranda karşılaştığımız Antepli Eyüp Şef de bize böyle bir gece yaşattı.
  Antep’e gitmişliğimiz, Antep restoranlarında defalarca yemişliğimiz vardır. Sırf Antep de değil ; Adana, Urfa, Mardin daha doğrusu kebabın geldiği ve temsil edildiği her türlü coğrafyada yemiş biri olarak kendi adıma ilan ediyorum ki, Eyüp ustanın elinden çıkmış (kızarmış) içli köfte ve çiğ köfteyi ben daha önce yemedim arkadaş. Bize öyle bir lezzet deneyimi yaşattı ki, o an masadaki mezeleri, dolunay ile taçlanmış müthiş Bodrum manzarasını hiç birşeyi göremedik ve ikinci bir porisyon içli köfteyi sipariş verdik.
  İçli ve çiğ köfte şöleni arasında aslında doyduğumuzu farketmiştik ancak kebapların siparişi çoktan verilmişti. İyi ki de verilmişti zira, Antep denince akla ilk gelen fıstığı şef öyle güzel kullanıyordu ki, o fıstıkla 2 çeşit olarak (beyti/klasik) hazırladığı kebapları bu damaklar tatmamış olsa o akşam gerçekten birşeyler eksik kalmış olurdu. Yine Antep yöresine ait ezme kebabı, sektörün öncülerinin karşısına İstanbul kebapçılarından birinde çıksa, heralde adına methiyeler düzecekleri bir sosyal medya efsanesi olurdu ama o gece bizim için Fıstıklı Beyti Kebabı’nın yanında ancak mansiyon ödülü alabildi 
  Son olarak gelen Fıstıklı Burma Kadayıf, şefle de paylaştığımız üzere, daha iri fıstıklı olup, yanında da Antep kaymağı ile servis edilirse çok daha iyi olacak.
  Sonuç olarak bizim yazlık yerinde ziyaret ettiğimiz Kumquat Restoran’ı , Bodrum merkezindeki yerinde ziyaret etmeden, bu lezzetleri denemeden Bodrum’dan dönmeyin derim.

 • murat kusdemir

  Süper clg köfte ustam garlkasın

 • Ahmet KileciKileci

  Önce çalıştırdıkları işçilerin parasını vermeyi öğrensinler sonra işletmecilik yaparlar

 • Toyga İçözü

  Kesinlikle kapalı bir mekan. 2022 itibari ile hiç hizmet vermedi

Yorumlar kapatıldı.