Breeze Restaurant

Breeze Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:133, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 30 75

Breeze Restaurant Yol Tarifi

Breeze Restaurant

Breeze Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:133, Bodrum – Muğla olan Breeze Restaurant, işletmesine (0252) 316 30 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Breeze Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Breeze Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Breeze Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Breeze Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Breeze Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Breeze Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Breeze Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Breeze Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

29 thoughts on “Breeze Restaurant

 • 26 Ağustos 2017 tarihinde, saat 14:20
  Permalink

  Biz otururken nargile icmeyecekler diye iki müşteriyi kovduklarini gördüm. Savunmaları da “biz nargileciyiz!” oldu. Garsonlar ve karşılayan kişi samimiyetsiz oturan müşteriye ne zaman kalkacaklar acaba gözüyle süzüyor sürekli olarak. Tavsiye etmem.

 • 17 Ağustos 2019 tarihinde, saat 20:35
  Permalink

  Kendini Huqqa sanan mekan
  Nargile 120 TL yapmışlar ve buna denetim yapıp “Hayırdır kardeşim ne yapıyorsun?” Diyen her zamanki gibi yok… Civar tüm kafelerde 60-80 TL arası olan nargile ne hikmetse kendilerinde 120 TL ki nargile içmeyecekseniz kalkın dediklerini duyduk… zaten mekana girer girmez nargile içecek misiniz diye soruyorlar…
  Anlayacağınız Bodrum da yine öpmek isteyen mekan kafasına göre öpüyor ve Belediye asla bir denetim, kısıtlama vs getirmiyor… bu beldelerde maliye ve ya devletin belli bir kolunun fiyat belirlemesi yapıp limit vermesini istiyoruz

 • 2 Aralık 2020 tarihinde, saat 18:06
  Permalink

  Mekanın manzarası çok güzel ama fiyatlar aşırı abartılı. 1 bardak çayın fiyatı nasıl 10₺ olabilir. 2 çaya 20₺ ödediğimiz mekan. Kesinlikle fiyatlar çok çok fazla gereksiz fazla. Bir daha uğramam ve tavsiye etmiyorum.

  BUNUN GİBİ BİRÇOK GÜZEL SEYAHAT ve LEZZET ROTASINI KEŞFETMEK İSTERSENİZ SİZİ İNSTAGRAM’da “firarikaşif” SAYFASINA BEKLİYORUM….

 • 5 Ağustos 2021 tarihinde, saat 22:27
  Permalink

  Oturmayın. Saat 22.26 da sizi yan masaya alalım buraya grup alacaz diyorlar. Üsteleyip hesabı masaya bırakıyorlar. Saygısızca. Başta söyle ozaman. Ama girmeden önce vay efendim şöyle böyle buyrun.

 • 11 Temmuz 2022 tarihinde, saat 22:59
  Permalink

  El fakher diye nargile veriyorlar 400liraya ama yalan leş nargile,nargileciyi çağırıp belki karıştırmışlardır nargilemizi dedik ama dalga geçer gibi el fakher üzüm abla dedi 🙂 asla tavsiye etmiyorum

Yorumlar kapatıldı.