Kedi ve Köpek Severler İçin Özel Yılbaşı Hediyeleri

Köpek ve kedi sevgisi ile tasarlanmış pati ve kemik figürlü takı ve aksesuarlardan oluşan Trendy Paws koleksiyonunun mottosu kedi ve  köpek severleri mutlu etmek  !

10 yıldır kurumsal markalarda marka yönetimi tecrübesinden sonra 1 yıldır sahip oldugu köpeğinin aşkı sayesinde kendi markasını kurma fırsatını bulan Nur Gença ‘nın girişimi olan Trendy Paws’ın tüm satış kanallarından elde edilen gelir karının %10 u  barınaklara mama ve klinik masrafı olarak bağışlanıyor.Alınan her ürün ile birlikte yapılan katkıdan dolayı da teşekkür kartı hediye ediliyor.

The Godfather logosundan esinlenilerek tasarlanan The Dogfather tshirtleri köpek sahiplerinin ilgisini çekiyor. Talep üzerine  versiyon tasarımları olan The Dogmather,The Catfather,The Catmather baskılı modeller de koleksiyona eklendi.

Yılbaşı için özel olarak hazırlanan Dogmother /Catmother ponponlu bereler patili takı setleri, kupalar,sezon trendi patili tüy çanta aksesuarı ,dogfather boxerlar kedi ve köpek severlere verilebilecek en güzel hediyeler arasında !

Yoğun talep üzerine kedi ve köpekler için de trendy papyonlar ve dışkı taşıma poşeti koleksiyona eklendi.