ManşetMekanlarModa

Bodrum’a Güzellik Getirdiler

Bodrum’da 6 ay önce hizmete giren, MOMO  güzellik ve sağlık merkezi kısa sürede, sürekli Bodrum’da yaşayanlar ile yerli ve yabancı turistlerin beğenisini topladı.  Altı ayda yaklaşık 1500 kişilik müşteri portföyüne ulaşan güzellik salonu, bu  başarısını personeli ve müşterileri ile birlikte pasta keserek, verdikleri bir kokteyl ile kutladı.

Ukraynalı ekonomist 31 yaşındaki Julia Öner ile  ile 28 yaşındaki Rus LudmilaBelashko’nun açtıkları Momo Güzellik ve Sağlık Merkezi yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı. Bodrum’a Güzellik Getirdik sloganı ile yola çıktığını belirten Belashko “Avrupa standartlarının üzerinde bir hizmet kalitesinde açtığımız merkezde sağlıklı bir ortamda hem sağlık hemde güzellik konusunda uzmanlar tarafından hizmet veriyoruz. İşimizin öncelikli prensibi temiz ortam ve aletlerin steril olması. Son yıllarda özellikle yazlık kentlerde ortaya çıkan ayak sorunlarınada uzmanlar tarafından çözüm getiriyoruz . Altı ay gibi kısa bir sürede üstelik yabancı turistlerin ve Bodrum’da yaşayanların dikkatini çekmek ve güvenini kazanmak bizim için çok önemliydi. Bu nedenle bu başarımızı personelimiz ve bizlere güven duyan müşterilerimiz ile kutladık. Tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz”dedi.

Verilen kokteylde 1500. müşteri pastası kesildi şampanya patlatıldı. İki yıl önce Bodrum’a yerleşen Rus kemancı Olga ChalayaEşiyok’un verdiği konser ile kokteyle büyük renk kattı. Olga ChalayaEşiyok çaldığı klasik müziklerle güzellik salonuna gelenleri hayran bıraktı.