HANDE YENER PATRONLUĞU SEVDİ

Bodrum’da geçtiğimiz yıl beach clup işletmeciliği ile patron olan pop müziğin ünlü isimlerinden Hande Yener, bu yazda gece kulübü işletecek.

Geçen sene Yalıkavak’ta, Sebastian ile beach club işletmeciliğine başlayan Hande Yener,  bu yaz eğlence sektöründe gece kulübü  işletecek. Gümbet’te, yine Sebastian adı ile açacağı işlemede devam eden tadilatları inceleyen Yener, başka sektörlerden de teklif geldiğini söyledi. Yener, baret takıp, beraberinde oğlu Çağın Kulaçoğlu,   Ozan Öğüt ve işletmede ortağı olan, Levent Akbulut ile yeni işyerini gezdi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hande Yener “Aslında kulüpler bir nevi benim evim. Çünkü gece herkes yatağında uyurken biz kulüplerde gece sahnelerdeyiz. En sonunda Bodrum’da bana ait bir yer olmuş oldu. Zaten her sene burada konserlerimiz oluyordu. Neden kendi yerimiz olmasın dedik” diye konustu. 2 ay gibi bir sürede tadilat çalışmalarının tamamlanacağı ve Mayıs Ayı’nda açılış yapacaklarını belirten Yener, kendi işletmesinde de sahne alacağını söyledi.

“YENİ AÇILIMLARA DOĞRU GİDİYORUM”

Başka sektörlerden de teklif geldiğini söyleyen Yener; “Birçok iş dalında teklifler geliyor. Mesleğimin faydası ile hem güzel bir tanıtım oluyor hem de yeni şeyleri denemiş oluyoruz.

Yeni açılımlara doğru gidiyorum.  Hem tekstil,   aksesuar belki parfümde olacak. Bütün bunlar şu anda görüşülüyor. Ama öncelik bu yaz mekanların açılışı. Hem gece kulübümüz  hem de  beach, Sebastian olarak devam edecek.  Yurtdışında da kulüplerden  teklif geldi.  Önemli olan Bodrum’a enerji katmaktı. Bunu geçen yıl başardık. Zincirimizi büyütüyoruz” dedi.