MekanlarRestoran

3 FARKLI ŞUBESİ İLE KÖŞEBAŞI’NDAN,BODRUM’DA KEBAP ZİYAFETİ

Geleneksel lezzetleri modern sunumuyla birleştiren Köşebaşı, bu yaz da tüm misafirlerini sımsıcak güneşi, mavi suları ve eşsiz atmosferiyle, yaz mevsiminin vazgeçilmez destinasyonlarından Bodrum’da ağırlıyor.

Bitez, Türkbükü ve Gündoğan’da hizmet veren Köşebaşı, şık dekorasyonu ve şehrin büyülü manzarasında konumlanan terasında sunduğu klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra, vegan menüsü ile de damaklarda unutulmaz lezzetler bırakıyor.

Bodrum’un en sevilen lokasyonlarından Bitez, Türkbükü ve Gündoğan’a da üç farklı şubesiyle hizmet veren tek marka Köşebaşı, lezzetin Bodrum’daki adresi olmaya devam ediyor.

Bodrum’da, gerçek bir kebap ziyafeti

1995 yılından bu yana, yerelliğin ve gelenekselliğin kebap kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı, İstanbul’da altı, Bursa, Kapadokya, Ankara ve Bodrum’daki üç şubesiyle misafirlerine gerçek bir ziyafet sunuyor.

Vegan kebap deneyimi

Adana ve Tarsus mutfağının geleneksel lezzetlerini yerel malzemelerle sunan Köşebaşı, klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra, vegan seçenekleriyle de şehrin favori restoranları arasında yer alıyor. Üstelik, paket servis imkanı da sunuyor.