MekanlarRestoran

BODRUM CENNET KOYU’NUN İNCİSİ IL RICCIO

BODRUM CENNET KOYU’NUN İNCİSİ IL RICCIO, BU YAZ MİSAFİRLERİNİ KONAKLAMAYA BEACH HOUSE’A BEKLİYOR

 Cennet Koyu’ndaki muhteşem konumu ile özellikle tekne misafirlerinin lezzet limanı olan İl Riccio Bodrum, bu yaza damgasını hem restoran hem de Beach House’u ile vuracak.

Vazgeçilmez tatil rotalarından biri olan Capri Adası’nın en seçkin oteli Capri Palace Hotel’in Michelin Yıldızlı restoranı Il Riccio Restaurant’ın Bodrum’daki kardeşi Il Riccio Bodrum; seçkin menüsü ve atmosferiyle dümeni Türkiye kıyılarına çevirmeye devam ediyor. 2015 yılında yalnızca restoran ve beach club’ı ile misafirlerini ağırlayan Il Riccio, 2016 yılında eklenen  konaklama üniteleri, spa ve fitness merkezi ile bu yaz daha da iddialı…

Tatilin damaklarda kalan lezzeti Il Riccio Restaurant Bodrum

Il Riccio Bodrum, misafirlerini içeri girer girmez, beyaz ve kendisine has mavi tonuyla etkisi altına alıyor. Yumuşak bir Akdeniz esintisiyle karşılanan konuklar, sonrasında İtalyan mimarisine ait kemerlerin, kubbelerin ve arkların ihtişamıyla karşılaşıyor.

Taze deniz ürünleri ve balıkların, doğal Akdeniz baharatları ve organik sebzelerle harmanlandığı,  Il Riccio’nun adını aldığı deniz kestaneli spesiyal tariflerin yer aldığı menüler, tatilde farklı lezzetler deneyimlemek isteyenler için çok özel menüler sunuyor.

Bodrum’da gerçek bir İtalyan: Il Riccio Beach House

Çok özel mimarisi, her biri birer sanat eseri olan dekoratif dokunuşları, her adımda mavi ve beyazın dansı… Il Riccio Beach House İtalyan esintisini iliklerinizde hissettiriyor. 2015 yılında yalnızca restoran ve beach club’ı ile misafirlerini ağırlayan Il Riccio, 2016 yılında eklenen  konaklama üniteleri, spa ve fitness merkezi ile bu yaz daha da iddialı… Bünyesindeki 10 oda ve suit, Capri Palace Hotel ve Spa’nın modern çizgisinde özel olarak tasarlanmış. Cennet Koyu’nda misafirlerine rüya gibi bir deneyim yaşatacak spa merkezi ve tatilde dahi spordan vazgeçemeyenler için fitness merkezi Il Riccio Bodrum’daki yenilikler arasında… 10 odası ve butik hizmet anlayışı ile tüm misafirlerine tamamıyla kişiye özel hizmet verecek. Yani size düşen sadece rezervasyonunuzu yapmak; Il Riccio Bodrum’un profesyonel ekibi tatilinizi tercihleriniz doğrultusunda tasarlayacak.